Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wisdom Seeker

Meizu m2 czy Lumia 640 DS?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

w poszukiwaniu nowego telefonu, moją uwagę przykuły te dwa telefony:

 

 

Meizu m2

 

http://www.x-kom.pl/p/264341-smartfon-telefon-fablet-meizu-m2-16gb-dual-sim-lte-bialy.html

 

 

Microsoft Lumia 640 DS

 

http://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/Microsoft-Lumia-640-DS/productID.314943200

 

 

Ogólnie szukam telefonu ze stabilnym systemem (wiem że WP taki jest, nie wiem jak z nakładką Meizu), w miarę wytrzymałego, szybkiego i całkiem wydajnego (1GB ram w Meizu vs 2 GB w Meizu- czy Android nie zeżre większości RAM-u w Meizu i telefon będzie działał z taką samą szybkością jak Lumia?), generalnie do codziennych zastosowań, typu bieganie i niezbyt wymagające gry.

 

 

Jest też kwestia aparatu, który niby sporo się różni w obu smartfonach, jednakże z tego co mi wiadomo, aparaty w Lumiach należą do czołówki. Szczególnie interesuje mnie tu jakość zdjęć, często w pracy muszę robić zdjęcia wadliwych produktów, typu rysy widoczne pod światło itp. , a temu mój leciwy iPad mini już nie może podołać.

 

 

Z góry dziękuję za wszelkie informację! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie bym postawił na Lumie, kupiłem w tym roku telefon mamie i siostrze, obie chwalą bardzo ! Dodatkowo sam korzystałem prawie pół roku z Lumii 640Xl jako ze służbowego, jak dla mnie korzystać z telefonu pół roku to swoisty rekord i mogę potwierdzić jedynie Lumie 640 są wyśmienite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad Lumią 640 XL? Ekran nieco większy niż w Meizu, ale w porównaniu do zwykłej L640 ma lepsze aparaty i, z tego co wiem, dłużej trzyma na baterii.

 

Jakiś miesiąc temu wybierałem pomiędzy L640, a L640 XL (Meizu M2 też wchodził w grę, ale jednak wolałem Windows) i po wizycie w sklepie i zabawie obiema słuchawkami wybrałem większą wersję - nie żałuję. Po miesiącu już się zupełnie przyzwyczaiłem do ogromnego ekranu (lepiej sie pisze i przegląda neta), zdjęcia też robi naprawdę dobre (jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 640 XL, zacny telefon i bateria zaskakuje. Sam system prosty, dostęp z pulpitu do wszystkiego, wybudzanie stukaniem, czy podświetlenie ekranu z godziną. Jak na razie ciężko się czegoś uczepić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...