Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nikodemsz

JAKĄ MP3 WYBRać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam sobie wybrać prezent na gwiazdke iz decydowlaem sie na mp3. mysle ze maksymalna cena to te 80-100zł powyzej 100 to juz na pewnoz a duzo, I zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku i by mp3 miała przyzwoity czas działania a nie ze po 3h słuchania bedzie rozładowana. fajnie byloby jakby miala wyswietlacz ale nie musi poniewaz za tym pojda pewnie dodatkowe koszty dlateog na 1 miejscu stawiam jakosc dzwieku. a na drugim zeby mi tez pociągneła pare lat i nie rozładowywała sie za szybko, licze na wasza szybką pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz mp3? To one jeszcze istnieją na rynku?

W komórkach są dobre.. pewnie i tak lepsze od takiego taniego odtwarzacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz mp3? To one jeszcze istnieją na rynku?

W komórkach są dobre.. pewnie i tak lepsze od takiego taniego odtwarzacza.

Gówno prawda.

 

Do autora: Używane/dopłacić do Sansa Clip (plus/zip/sport) ew. xduoo x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza dobra mp3 jaką znam to Sansa Clip.

 

Tylko pytanie czy jest sens, gdy obecnie w telefonach są lepsze układy niż w nie jednej taniej mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30h grania, bez rozładowywania komórki, obsługa kart pamięci 128gb, bezwzrokowa obsługa fizycznymi przyciskami. Są dobrze grające smartfony, oczywiście, ale i niektóre topowe potrafiązagrać zdecydowanie gorzej od takiego clipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego do clipa można wgrać rockbox'a, czyli najlepszy możliwy soft do odtwarzaczy tego typu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30h grania, bez rozładowywania komórki, obsługa kart pamięci 128gb, bezwzrokowa obsługa fizycznymi przyciskami. Są dobrze grające smartfony, oczywiście, ale i niektóre topowe potrafiązagrać zdecydowanie gorzej od takiego clipa.

 

Jeżeli autor zamierza wydać 80-100zł, to tylko używka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wyprowadzić was z błędu, sansa clip gra bardzo dobrze, ale jeśli chodzi o jakość dźwięku to ipod nano 2g z rockboxem nie ma sobie równych w tej cenie, fakt tylko 4gb ale katalogów z mp3 320kbps wejdzie mnóstwo, a jak zrobi się iModa to dźwiękowo mamy poziom ten sam co video z iModem i konkurencji trzeba szukać w dapach za kilka tysięcy, bateria w nano trzyma 15-20h, ogólnie Apple miało bardzo dobre bateria kiedyś mój 8-9 letni shuffle 1gen trzyma fabryczne 12h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko spójrz w takim budżecie kolega chce to kupić :)

 

Teraz już nie mogę bezpośrednio sobie LG G2 do Clip Sporta porównać, bo żona mi go zgubiła :P

 

Nowa mp3 za 80-100zł nie będzie dobrym pomysłem, bo w tych pieniądzach nic nie ma, warto dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz mp3? To one jeszcze istnieją na rynku?

W komórkach są dobre.. pewnie i tak lepsze od takiego taniego odtwarzacza.

Istnieją i mają się dobrze

 

Pomimo posiadania smatfona wolę i tak moją Sansę Clip+ którą polecam autorowi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko spójrz w takim budżecie kolega chce to kupić :)

 

Teraz już nie mogę bezpośrednio sobie LG G2 do Clip Sporta porównać, bo żona mi go zgubiła :P

 

Nowa mp3 za 80-100zł nie będzie dobrym pomysłem, bo w tych pieniądzach nic nie ma, warto dołożyć.

 

FeX do 100 spokojnie kupi Nano 2gen 4gb w bardzo dobrym stanie ;) a sansy clip/+ ze świecą szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na jakieś używane Vedie można popatrzeć. Taka A10 mi się całkiem podobała dźwiękowo, użytkowo niestety mniej, bo potrafiła się zawiesić.

Muzzio Vibro mam do tej pory, pomaga mi nieraz w wygrzewaniu słuchawek, bo sporo mocy ma.

 

Najczęściej jednak z przenośnych źródeł to używam telefonu ze Spotify/Tidalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 120 zł kupiłem sanse clip z kartą 32GB.

 

I na bank gra lepiej niż 95% smartfonów tylko trzeba wgrać ROXBOXS-a , i jakieś słuchawki lepsze niż standardowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiszek a wiele smartfonów słuchałeś i porównałeś do Clipa z rockboxem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za odpoweidz bo widze kazdy sie zna tutaj bardziej niz ja o 100x ;p A wiec, tez zaczalem rozwazac mysl taka ze zamiast mp3 kupic spoko telefon ktory mi da dobra jakosc dzwieku(myslalem nad iPhone 4s), ale przekonuje mnie i to bardzo mocno do MP3 fakt ze moge sb ją rpzywiesic do bluzy np podczas treningu, jazdy na rowerze do szkoly, albo wcisnac ja w kieszen i nie bedzie mi przeszkadzala a z telefonem wiecie jak jest, trzeba ja ladnie w kieszeni ulozyc zeby gniazdo sie tez nie popsulo gdy bedzie w nim kabel od sluchawek, rozumiecie, wiec teraz juz sam nie wiem a o tym 'Sansę Clip+' tez duzo slyszalem ze naprawde dobry. Wiec hm.. co wy byscie zrobili ?;p

i chciałem jescze zapytac czy sluchawki maja wieksze znaczenie jesli chodzi o jakosc dzwieku czy urzadzenie a moze nawet program w urzadzeniu? bo tak to moze bymz ainwestowal tylko w sluchawki jesli napeawde daja duzo lepsza jakosc dzwieku, a juz raz sluchalem muzyki ze zwyklego telefonu w beatsach za 1000zł+ i dzwiek byl tak nieziemski ze masakra a bass jak na dyskotece..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beatsy jakie byś nie kupił to licha jakość dźwięku konkurencja je przebija bardzo mocno

to od ciebie zależy czy chcesz mieć smartfona plus osobno MP3 albo wszystko w jednym

ja jestem takiego zdania że lepiej mieć pożądany smartfon np galaxy S4 plus dobre słuchawki wtedy nie potrzeba sansy clip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beatsy jakie byś nie kupił to licha jakość dźwięku konkurencja je przebija bardzo mocno

to od ciebie zależy czy chcesz mieć smartfona plus osobno MP3 albo wszystko w jednym

ja jestem takiego zdania że lepiej mieć pożądany smartfon np galaxy S4 plus dobre słuchawki wtedy nie potrzeba sansy clip

 

Sory ale rąbiąc drzewo czy ćwicząc coś co wymaga szybkiego upadku i wstania telefon szybciej się zepsuje, wole rozwalić 100-150 zł niż tel za 800zł.

 

o słuchawki popytaj chłopaków w odpowiednim dziale ja mam dokanałowe i jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

Zależy jaki masz telefon, miałem sansę, ale zacząłem słuchać muzyki na sgs 3. i sansę sprzedałem, grała dobrze ale jakoś mało funowo, nudno w porównaniu do sgs3. Tak, po wgraniu rockboxa. Rzekłbym że sansa bez rockboxa jest bardziej funowa, ale mniej detaliczna i trochę plastikowa.

 

Poza tym z tą mobilnością to jest różnie, bo mając mp3 musisz gdzieś zmieścić i mp3 i telefon, który praktycznie wszędzie się bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz telefon, miałem sansę, ale zacząłem słuchać muzyki na sgs 3. i sansę sprzedałem, grała dobrze ale jakoś mało funowo, nudno w porównaniu do sgs3. Tak, po wgraniu rockboxa. Rzekłbym że sansa bez rockboxa jest bardziej funowa, ale mniej detaliczna i trochę plastikowa.

 

Poza tym z tą mobilnością to jest różnie, bo mając mp3 musisz gdzieś zmieścić i mp3 i telefon, który praktycznie wszędzie się bierze.

 

Przecież rockbox nie zmienia charakterystyki dźwięku tylko dodaje multum funkcji, a clip sam w sobie gra dosyć ciemno i nie z każdymi słuchawkami się zgra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

Przecież rockbox nie zmienia charakterystyki dźwięku tylko dodaje multum funkcji, a clip sam w sobie gra dosyć ciemno i nie z każdymi słuchawkami się zgra.

zmienia, "neutralny" dźwięk z sansy i "neutralny" dźwięk z rockboxa to były dwie różne rzeczy

 

możnaby go pewnie ustawić tak, żeby grał jak normalna sansa, ale standardowe ustawienia rockboxa tworzą inną barwę dźwięku niz ten ze stockowej sansy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale rąbiąc drzewo czy ćwicząc coś co wymaga szybkiego upadku i wstania telefon szybciej się zepsuje, wole rozwalić 100-150 zł niż tel za 800zł.

 

o słuchawki popytaj chłopaków w odpowiednim dziale ja mam dokanałowe i jest super.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...