Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xzbyszekx

Jak najlepiej rozsylac Internet po domu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym rozsyłać Internet po domu,mam antenę wifi ma wejście n/ż do niej polaczony jest kabel z n/m od strony anteny,na końcu ma złącze rp-sma.Chciałem kupić airlive g duo ale nie ma go w sprzedaży.Wiec jaki potrzebuje acess point plus router bo taka opcja mi chyba zostala,zeby rozsylac Internet po domu.Najlepiej z morele.net

Jakie kable itd.Prosze szczegółowo opisać.Z góry dziękuję za odpowedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałeś airlive g duo, może sprawdź airlive ac1200r? Ma podobne funkcje + obsługę sieci w standardzie ac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę podłączyć antenę do jednego wejścia a druga antena rozsyla sygnał.

 

Chcę żeby wyglądało to tak antenę wifi sektorowa łącze jej kablem który ma wtyk rp-sma, z routerem.

a antenę standardową w drugi radiu zostawiam,i dalej nie łączę routera z komputerem,z komputerem łącze się bezprzewodowo z ovislinkiem

 

Tak to bez problemu podłącze czy potrzebuje dodatkowych kabli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek
hcę żeby wyglądało to tak antenę wifi sektorowa łącze jej kablem który ma wtyk rp-sma, z routerem.

To masz od jakiegoś dostawcy internetu czy gdzieś prywatnie? Takich rozwiązań już się nie stosuje to przesyłania internetu. Jeżeli to jakiś dostawca to poproś o wymianę na CPE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie.Tylko czy da się to w taki sposób połączyć.Możesz napisać SZCZEGÓŁOWO jak wyglądałoby to tylko przy użyciu arlive g duo?Nie miałem urządzenia z dwoma radiami wiec nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu, zastanowił bym się nad transmiterem sieciowym. Sam o tym kiedyś myślałem ale mieszkam w bloku i wyszło mi w moim mieszkaniu, że lepiej (ale nie taniej) 5GHZ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie konfigurowałem tego routera, ale z grafiki na stronie producenta można wywnioskować, że da się wszystko połączyć tak, jak napisałeś - sprawdź: http://pl.airlive.com/product/AC-1200R

 

Jedna antena z zewnątrz podłączona przez sma odbiera sygnał, a druga, standardowa rozsyła go po domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie podobne urządzenie z dwoma samodzielnymi radiami na siec 2.4ghz.

Potrzebuje nadawać i odbierać sieć na 2.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z takim urządzeniem - zawsze możesz spiąć 2 zwykłe routery (jeden z programową funkcją Access Point). Po odpowiedniej konfiguracji będzie działać tak, jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...