Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mixer29

Galaxy S4 S5 czy htc one m8s, desire 820

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o pomoc w wyborze smartfona cena do 1200zł. W tym momencie posiadam htc desire x.

Potrzebuje czegos szybkiego co nie bedzie mulilo wchodzac do galerii oraz przy przegladaniu internetu. Mój desire x jest za wolny i do tego podczas wiekszego wysilku dosyc sie grzeje, po drugie jest strasznie cichy.

 

Wybrałem kilka opcji:

 

1. Htc desire 820 dość ciekawy model o dobrych parametrach najbardziej martwi mnie słabszy wyświetlacz i plastikowość

2.Samsung galaxy s4

3.Htc one i teraz tak wygląd jak i wykonanie na 6, martwi mnie kilka rzeczy w m8 slaby aparat w m8s ponac przegrzewanie i slabszy procesor powodujacy zwiechy i przycinanie

4.Samsung galaxy s5

 

Chcialbym taki smartfon ktory w koncu bedzie wspolpracowal w 100% ogolnie uzywam do robienia zdjec, internet, aplikacje, nie gram w gry, mało slucham muzyki.

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia? G3

Internet? G3 z racji rozdzielczości i wielkości wyświetlacza, jego jakości

Aplikacje? G3 - snap 801

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie będzie muliło chodziło jak należy szukał bym Xperi Z2 lub Honora 7 bardzo szybkie dobrze wykonane modele

Ew galaxy S5 lecz będzie raczej odstawać szybkością

tak samo często hejtowany LG G3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz najbardziej nastawilem sie na lg g3 chodz jeszcze sie wacham, sony z2 mniej wizualnie mi sie podoba i cena nieco wyzsza. Ciężko wybrać cos dobrego w przystepnej cenie. Z bateriami to narzekają ludzie co w drugim smartfonie... kwestia używania.

 

Prosze jeszcze o jakies porady czy decydowac sie na lg g3 czy moze cos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kilka razy używany skrót LG czyli Lubie gówno chyba cervandes wie dokładnie o jakie wady tego modelu chodzi

No chyba że klatkowanie animacji czy zamulanie systemu nie przeszkadza to bardzo dobry model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejtowany za co?

 

Za wszystko, ten telefon to kompletne dno, przeżuciłem się kiedyś z LG G2 i strasznie żałowałem, tak lagującego telefonu jeszcze nie miałem.

Jego uzytkowanie doprowadza do frustracji a o batarii nawet nie będę wspominał.

 

Za 1200-1300zł szukaj używaną w dobrym stanie Xperie Z3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o honorze 5x bo ja strasznie się raduje na sama myśl tylko czy wyjdzie w Polsce.

Kupił bym tego 2 gb ram za 650 zł 0.O

Ogarnijcie na necie : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejty leciały do wydania aktualnego softu. Obecny nie ma żadnych problemów a czas pracy na baterii z max SoT 5h udało mi się wykręcić w sobotę 6h 12min ekranu. Obecnie G3 nie ma żadnych wad poza tym, że to LG czyli producent drugiej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejty leciały do wydania aktualnego softu. Obecny nie ma żadnych problemów a czas pracy na baterii z max SoT 5h udało mi się wykręcić w sobotę 6h 12min ekranu. Obecnie G3 nie ma żadnych wad poza tym, że to LG czyli producent drugiej kategorii.

 

Tylko że od premiery tego modelu upłyneło już ponad 1,5 roku, LG zawiodło tym modelem, szczególnie jeżeli chodzi o optymalizacje i baterie, jeżeli nowy soft faktycznie naprawił te największe wady to bardzo dobrze, lepiej późno niż wcale, niemniej niesmak pozostał.

 

Nikt nie jest zaciekawiony honorem 5x :'[

 

Honor X5 wygląda na papierze bardzo obiecująco, cena za model z pamięcią 3GB w granicach 1200zł, jeden jest nawet wystawiony na allegro ale z Singapuru.

Ciekawe kiedy się pojawi w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdej stronie piszą że 5x 2gb 180$ a 3 gb 220$

.

Właśnie na papierze dobrze ale mnie jednak przyciągneło wykonanie i 5.5 cala i te podzespoły tylko jedni piszą że snapdragon 615 a drudzy że 617

 

*618

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kilka razy używany skrót LG czyli Lubie gówno chyba cervandes wie dokładnie o jakie wady tego modelu chodzi

No chyba że klatkowanie animacji czy zamulanie systemu nie przeszkadza to bardzo dobry model

 

Ostatnio? Z takim okresleniem spotkałem się z 8 lat temu jak zaczynałem zawodowo przygode z IT. Wiele się nie zmieniło. Mikrofalówki mają dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

To też prawda bardziej skupiłem się na naszym forum i tym magicznym słowem :D

 

"Na każdej stronie piszą że 5x 2gb 180$ a 3 gb 220$

.

Właśnie na papierze dobrze ale mnie jednak przyciągneło wykonanie i 5.5 cala i te podzespoły tylko jedni piszą że snapdragon 615 a drudzy że 617

 

*618 "

Jeżeli cena będzie wynosiła około 1100zł to żadna rewelacja bo w tej cenie idzie spokojnie kupić Xperie Z2 czy Galaxy Note 3 z dużo lepszym procesorem, pod warunkiem że Honor 5x dostanie "tylko S615"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz sam nie wiem co wybrac lg g3 odpada wedlug was, htc m8 dobre parametry i jakosc wykonania ale boli ten aparat, to co wybrac prosze o dalsza pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak będzie kosztował 700 zł

 

Kup sobie honora 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem wyraźnie, że na obecnym sofcie G3 nie ma żadnych z wcześniejszych ułomności. Moim zdaniem idealnie się wpisuje w kryteria które wymieniłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za podpowiedzi, kupilem LG G3 jestem zadowolony, naprawde bardzo dobry smartfon szybki tak jak pisaliscie po aktualizacjach zadnych problemow wszystko smiga. Wyglad mega nie spodziewalem sie takiego spasowania obudowy, aparat robi naprawde dobre zdjecia tego potrzebowalem, dzwiek zaskakujaco dobry jest bardzo glosny trzeba dzwonki na polowe ustawiac... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...