Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barthezz132

GTX 460 Kernel mode driver 359.00 przestał działać

Rekomendowane odpowiedzi

Znany tutaj pewnie większości ten błąd. Zaczął mi wyskakiwać od pewnej aktualizacji sterowników,następnie na karcie graficznej (GeForce GTX 460) wywalało artefakty i komputer się resetował. Został zrobiony reballing i karta śmiga bez zarzutów,lecz problem z wywalajacym sterownikiem w dalszym ciągu występuje. Co może być przyczyną ? Wejście Pci-e jest walnięte ? Chyba że jest to błąd po prostu w samych plikach sterowników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Miałem ten sam problem , tylko u mnie wyskakiwało to w Operze , na 385.50 w wot wyskakiwał bluescreen zmieniłem na starsze tj 355.98 . Odinstaluj stery programem DDU i spróbuj starszych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rollback do 355.xx. na 358 i 359 jest masa błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w sterownik graficzny i ustaw "preferuj maxymalną wydajność".

 

Zrestartuj komputer i napisz, czy dalej jest problem.

 

Sterowniki zainstaluj najnowsze, skoro na starszych też jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki własnie starsze zainstalowałem bo z najnowszymi tylko więcej problemów było. Zauważyłem też że ten komunikat wywala jak mam włączonego Firefoxa.

 

 

Jak kliknę w dymek tego błędu to po chwili wyskakuję że "Dostęp do sterownika graficznego firefox.exe został zablokowany" czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj główny sterownik bez niczego podczas instalacji , a później physX 9.13 pobierz z google i zainstaluj i nic więcej nie rób .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gtx 460 od gigabyte, jade juz od dawna na 314.07 bo na nowszych zawsze mialem problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...