Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jnocctcop

Polecony allegro inpost

Rekomendowane odpowiedzi

Może jestem strasznym nie ogarem ale zamówiłem sobie paczkę po taniości poleconym allegro inpost i od 28.11 mam taki komunikat http://i.imgur.com/nHaj0uj.png i skąd ja mam wiedzieć gdzie to odebrać , skoro nie przyszło mi żadne potwierdzenie na maila, że jest już do odbioru, i gdzie? W moim mieście jest dużo tych punktów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie, czy masz gdzieś napisane, że masz ją odebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do InPostu. Ale jak na mój rozum komunikat oznacza, że paczka doszła do jakiejś sortowni i ich doręczyciel musi ją teraz odebrać i przywieźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale allegro polecony inpost ten najtańszy na prosty rozum oznacza, że w punkcie samemu się paczkę odbiera. Nie sądze, żeby za 3zł mi do rąk ją doręczyli, a komunikat był już 28.11 czyli w sobotę, jest wtorek i nic się nie zmieniło, więc nie sądze, że się coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że allegro polecony inpost jest dostarczany do domu, czekaj cierpliwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a komunikat był już 28.11 czyli w sobotę, jest wtorek i nic się nie zmieniło, więc nie sądze, że się coś zmieni.

A co byś chciał, żeby za 3 złote listonosz codziennie cały rewir obchodził jak ich jest 1-2 na średniej wielkości miasto? Pewnie obrabia obszarami co tydzień, dwa jak się więcej nazbiera żeby koszty optymalizować. Na awizo, które dostaniesz będzie punkt odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się , że za te 3 złocisze przyniósł paczkę pod drzwi, fajna sprawa taka tania dostawa . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się , że za te 3 złocisze przyniósł paczkę pod drzwi, fajna sprawa taka tania dostawa . :)

Nie taka fajna jak czekasz na przykład 2 tygodnie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Inpostu radzę się trzymać z daleka. Taka dobra rada na przyszłość. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Inpostu radzę się trzymać z daleka. Taka dobra rada na przyszłość. ;)

e tam - jak dla mnie paczkomaty są najlepszą opcją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam - jak dla mnie paczkomaty są najlepszą opcją

Paczkomaty tak, ale listy (włącznie z tymi sądowymi) to dno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest zabawa ze zwrotami. Jeśli się pomylisz albo odbiorca chce coś zmienić musisz płacić jeszcze raz a na poprzednią składać reklamację (do 14 dni). Jak już łaskawie się zgodzą oddać twoje niewykorzystane pieniądze to mają znowu 30 dni na ich zwrot. Łącznie 1,5 miesiąca na coś co powinno trwać 5 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszędzie. Normalnie zamawiam w furgonetce. Nawet kuriera można w każdej chwili anulować i pieniądze bez żadnej łaski mam od razu na koncie wewnętrznym i mogę jeszcze raz je wykorzystać. Tym bardziej nie widzę jaki jest problem w inpost gdzie to ja zamawiam etykietę, muszę ją wydrukować, sam iść nadać list/paczkę bo nie jest przekazana nigdzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...