Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shunsui

Xonar D1 - nie wykrywalny dla sterowników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze swoim xonar'em D1. Od pewnego czasu z kartą były problemy - albo przy uruchomieniu komputera dźwięk był zniekształcony i wymagany był restart albo komputer po prostu karty nie wykrywał. Aktualnie problem jest taki, że komputer wykrywa kartę (jako "kontroler multimediów audio") ale sterowniki karty wyszukać nie mogę (zainstalowanych sterowników nie można odpalić, bo pisze że nie znaleziono sprzętu, a po ich odinstalowaniu i próbie ponownego zainstalowania wyskakuje powiadomienie żeby podłączyć kartę i spróbować ponownie). Próbowałem instalować zarówno oryginalne sterowniki jak i unixonar (w trybie awaryjnym też nie można zainstalować), format komputera (usunięcie wszystkich partycji i stworzenie na nowo) nie pomaga. Nie sądzę aby był problem z EEPROM (mam prawidłowy identyfikator dla D1). Czy to oznacza że karta jest uwalona ? Pozdrawiam

 

 

 

Test.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co karta działa. Wymieniłem ram bo okazał się uwalony, rozkręciłem kompletnie budę, wszystko wyczyściłem i przesmarowałem i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...