Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sprzetowiec90

wrzuci mi ktos 2odc. anime w 3gp na chomikuj?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktos chetny przekonwertowac na 3gp 2odc. anime, dragon ball super 21 i one punch man 09 ? Moj obecny tel. nie radzi sobie z mp4 a bym chetnie juz obejrzal, jak cos to pisac na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam sobie dlaczego nie możesz tego przerobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem dostanę wezwanie od prokuratury za udostępnianie video? Nie, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam sobie dlaczego nie możesz tego przerobić?

 

 

Nie mam obecnie dostepu do kompa, jak bym mial to i du.. bym nie zawracal.

 

Jeden czlowiek wrzuca w 3gp ale teraz ma jakies zawirowania zyciowe i go nie ma.

 

Moj tel. to nokia 5530xm i z mp4 to kicha, a ze lubie na biezaco ogladac to dlatego taka prosba.

 

Te anime nie sa raczej jeszcze zlecincjowane w poslce wiec nie widze powodu aby ktos dostal wezwanie ani lamal prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nikt cię nie złapie na chowaniu czekolady w sklepie do kieszeni i wychodzeniu bez płacenia nie oznacza, że jest to legalne. Poza tym skąd mam mieć pewność, że to nie jest prowokacja jakaś i sam nie pracujesz w policji czy prokuraturze? Hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nikt cię nie złapie na chowaniu czekolady w sklepie do kieszeni i wychodzeniu bez płacenia nie oznacza, że jest to legalne. Poza tym skąd mam mieć pewność, że to nie jest prowokacja jakaś i sam nie pracujesz w policji czy prokuraturze? Hm?

Shinden i wiele innych stron działa normalnie, tłumaczenia są autorskie, mało które jest zlicencjonowane, częściej dzieje się to z mangą. Co do anime to tylko te, które kiedyś można było zobaczyć w TV.

 

@topic

Zrobiłbym to, ale mam za słabego neta i nie upnę tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popros o cos a zaraz a zaraz beda myslec ze jestes z policji albo prokuratury . eeeh.

 

Shinden i wiele innych stron działa normalnie, tłumaczenia są autorskie, mało które jest zlicencjonowane, częściej dzieje się to z mangą. Co do anime to tylko te, które kiedyś można było zobaczyć w TV.

 

@topic

Zrobiłbym to, ale mam za słabego neta i nie upnę tego.

 

 

Jak cos jest zlicencjowane to zaraz znika tak je na 2 najpopulajniejszych stonach mangi w pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shinden i wiele innych stron działa normalnie, tłumaczenia są autorskie, mało które jest zlicencjonowane, częściej dzieje się to z mangą. Co do anime to tylko te, które kiedyś można było zobaczyć w TV.

Wiele stron torrentowych, chomiki czy strony warezowe też działają co nie znaczy, że są legalne. A prawo autorskie jest chronione z urzędu. Nawet, jeżeli coś nie zostało oficjalnie wydane w Polsce. Chyba, że autorzy tych anime wyraźnie gdzieś powiedzieli, że tylko w Japonii stacje telewizyjne muszą to kupić, a reszta świata może ściągać za darmo...

Polskie prawo pozwala na ściąganie takich materiałów, ale nie na udostępnianie. Więc o ile autorowi wątku nic by nie groziło to osobie, która by mu to udostępniła przez Chomika, już tak.

Ja wiem, że konsekwencje z tego byłyby żadne i wszystko rozeszłoby się po kościach, ale nie wmawiajcie komuś, że to jest legalne, bo jesteście w błędzie. Tak samo jak ściągniecie gry "na 24 godziny" nie jest legalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabić 80 postów, i pisać w stylu nastolatka bez znaków diaktrycznych, po czym zapytać o Dragon Balla. Rzeczywiście. Prowokacja stulecia.

Niestety filmy tylko pobierane są legalne, wysyłane nie. Kropka. Jak nie pasuje zainwestuj w VPN lub Tora.

Pobieranie gier i oprogramowania nie jest, a do tego dochodzi jeszcze kwestia podmiany binarek, co też nie jest legalne.

A koledze wyżej zamiast walki z wiatrakami i nastolatkami polecam obejrzeć jakiś dobry film.

O choina, ciekawe jak to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deton24: Jak to jak? Przecież ja tylko będę ściągał, a nie udostępniał. Mało to stron warezowych, chomików czy YT? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deton24: Jak to jak? Przecież ja tylko będę ściągał, a nie udostępniał. Mało to stron warezowych, chomików czy YT? ;)

 

 

Znajdz mi w 3gp to bedziesz dobry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego najzwyczajniej w świecie nie możesz zainstalować MX Player, który powinien czytać wszystko.

No chyba że nie masz Androida. Ani czegokolwiek co czyta choćby napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wyzej pisalem ze mam 5530xm nawet core player nie dziala na s60v5 tylko s60v3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens oglądać coś na wyświetlaczu tak małym i o tak niskiej rozdzielczości?

To ja już bym kurde wolał się przebujać ile tam trzeba bez oglądania i poczekać aż będę miał dostęp do PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w anime takiego jest zeby ohladac w FUL HD ? N o chyba ze ktos musi miec kontury w wysokiek rozdzialce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to samo co i każde inny materiał wideo...? :brow:

Ja rozumiem, że czasem przypili i trzeba ultra mobilnie obejrzeć... Ale na wyświetlaczu 2.9" w 640x360 to bym jednak nie podołał. :E

 

Tak czy inaczej krótko odpowiadając na początkowe pytanie.

Szansa na to, że Ci tu ktoś cokolwiek skonwertuje i gdziekolwiek wrzuci jest baaardzo niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to samo co i każde inny materiał wideo...? :brow:

Ja rozumiem, że czasem przypili i trzeba ultra mobilnie obejrzeć... Ale na wyświetlaczu 2.9" w 640x360 to bym jednak nie podołał. :E

 

Tak czy inaczej krótko odpowiadając na początkowe pytanie.

Szansa na to, że Ci tu ktoś cokolwiek skonwertuje i gdziekolwiek wrzuci jest baaardzo niska.

No nie to samo najgorzej to jakis film ogladac z ciemna sceneria i jeszcze jak marne birate jest to juz calkiem kaszana, Na wyswietlaczu 3cale to spokojnie idzie obejrzec 240x320vid. na 4calach to juz razi w galy (z wlasnego doswiadczenia) no i muwie tu o dosc przyzwoitym birate.

 

Widze ze wlasnie raczej nik chetniy nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A tak się zastanawiam. Pokazują różne reklamy i promocje. Np. w Lidlu 1kg piersi z kurczaka 8-9zł. Udka z kurczaka z kością 5zł. Czemu to takie tanie. Powietrzem karmione?
    • Najchętniej wszystko z Komputronik. Rozdzielczość 1440p. Płyta fajnie jakby miała WiFi ale najwyżej dokupię kartę WiFi jeśli będzie można dzięki temu złożyć coś fajniejszego 
    • I nawet nie wiesz jaki model  Jeśli chodzi o test Liptona to był tam M-H, a nie HDV. ZUPEŁNIE inne płyty. Asrock b650MH oraz hdv, ale na A620 to lipa, natomiast ta B650m-HDV już jest sprawdzona przez min. hardware unboxed. Nieruszany bios, który ucina 3% wydajności takiemu 7950x pozwala utrzymać 70 stopni, zmieniając jedną opcję w biosie na stadardowy limit temperatur, rośnie to do 79 stopni. Każde kolejne 4 rdzenie to około 50-60w, więc taki 7900x, pewnie będzie miał 65-70 stopni, a 7800x3d ~60 stopni na sekcji zasilania. Ale tak, lepiej kupować płyty za 900 zł, niż douczyć się nazw płyt i spojrzeć w angielskiego youtuba + zestawienie specyfikacji sekcji.
    • Ale nawet jak nie znajdziesz kosztów, prawdziwych czy lewych, to i tak podatek od sprzedaży nieruchomości wynosi tyle samo co podatek Belki, a stopa zwrotu dużo większa, więc nic tylko flipować. Mają rozmach ...
    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...