Skocz do zawartości
Agnes

WAŻNE OGŁOSZENIE: Zmiana regulaminu działu sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Co się zmieniło?

 

Cały regulamin został przekonstruowany, więc precyzyjne wypunktowanie konkretnych zmian będzie niemożliwe. Przede wszystkim wiele kwestii zostało doprecyzowanych "na piśmie", jest również kilka nowości, więc tak czy inaczej trzeba przeczytać całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu! Mam 30 szt kart graficznych 1060, 1070, 1080 ostatnie w normalnych cenach, wszystko w zewnętrznym magazynie wysyłkowym, oferta ważna 24h i jak ja mam niby ogarnąć zdjęcie wszystkiego z jakąś kartką... To nie powinno dotyczyć osób z długim stażem i wysoką reputacją :/ Pozostaje mi pisać na priv do osób, które poszukują :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu! Mam 30 szt kart graficznych 1060, 1070, 1080 ostatnie w normalnych cenach, wszystko w zewnętrznym magazynie wysyłkowym, oferta ważna 24h i jak ja mam niby ogarnąć zdjęcie wszystkiego z jakąś kartką... To nie powinno dotyczyć osób z długim stażem i wysoką reputacją :/ Pozostaje mi pisać na priv do osób, które poszukują :|

Chwalisz się czy żalisz?Zapewne to 2

 

Wystaw na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu! Mam 30 szt kart graficznych 1060, 1070, 1080 ostatnie w normalnych cenach, wszystko w zewnętrznym magazynie wysyłkowym, oferta ważna 24h

Czyli nie masz tych kart, więc albo ludzi naciągasz albo prowadzisz działalność handlową, co podpada pod regulamin działu :Up_to_s:

 

Działy handlowe powstały z myślą o handlu używanymi rzeczami między forumowiczami. Zmieniam sprzęt, zostaję z niepotrzebnymi częściami, to daję ogłoszenie na forum.

Te działy nigdy nie miały służyć hurtownikom, sklepom i innej podobnej działalności. Od tego są profesjonalne platformy sprzedaży lub własne sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z administracji wyjaśni mi czemu mój post ze sprzedażą graf zniknął?

 

Przeczytaj post bezpośrednio przed twoimtongue.gif...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja te karty mam u siebie.

 

Mam sobie zdjęcie w wannie zrobić z nimi czy co?

 

Zostały kupione i nie są wykorzystywane po prostu to wolę je sprzedać.

 

/edit.

 

"Zmieniam sprzęt, zostaję z niepotrzebnymi częściami, to daję ogłoszenie na forum."

 

Jak wyżej napisane.

 

Kupiłem sprzęt, zmieniłem koncepcję więc te grafy są mi niepotrzebne to rzucam je na forum.

Edytowane przez EvilMissMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja te karty mam u siebie.

 

Mam sobie zdjęcie w wannie zrobić z nimi czy co?

 

Zostały kupione i nie są wykorzystywane po prostu to wolę je sprzedać.

 

/edit.

 

"Zmieniam sprzęt, zostaję z niepotrzebnymi częściami, to daję ogłoszenie na forum."

 

Jak wyżej napisane.

 

Kupiłem sprzęt, zmieniłem koncepcję więc te grafy są mi niepotrzebne to rzucam je na forum.

 

Sprzedaż kilkudziesięciu sztuk na raz kwalifikuje się do sprzedaży hurtowej.

 

zmieniłem koncepcję

Chyba raczej "kopanie przestało być opłacalne". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogę je komuś sprzedać 83 razy na oddzielnych fakturach.

 

 

Oczywiście, masz rację. Nie będę się kłócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba bedzie zmienic regulamin, w styczniu nadchodzi koniec ery sprzedazy przez osoby prywatne na allegro

pozostaje sprzedaz po przez allegro lokalnie :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kiedy allegro przejęła grupa londyńskich funduszy jest coraz gorzej. Na początku była tylko zmiana wyglądu, potem zmiany regulaminów, następnie usunięcie ogłoszeń z otomoto, podwyżki cen za sprzedaż, a teraz odcięcie prywatnych ogłoszeń od głównej tablicy. Na allegro byłem aktywny ponad 11 lat, od trzech nic nie wystawiłem ani nie kupiłem. Sram na nich. Mam nadzieje że Nasper nie sprzeda jeszcze OLXa.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym wymaganym zdjęciem z kartką?

 

Przejrzałem kilka aktualnych ogłoszeń i mają tylko link do Allegro / Allegro lokalnie.

Można wrzucić link do OLX i zdjęcie z kartką nie jest konieczne?

 

Może jakiś update tego zapisu w regulaminie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I co z tym wymaganym zdjęciem z kartką?

 

Przejrzałem kilka aktualnych ogłoszeń i mają tylko link do Allegro / Allegro lokalnie.

Można wrzucić link do OLX i zdjęcie z kartką nie jest konieczne?

 

Może jakiś update tego zapisu w regulaminie?

Nie wiem czy trollujesz czy Ci się nudzi...

OLX to nie allegro

 

1. Oferty muszą zawierać zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.pclab.pl oraz aktualną datę, za wyjątkiem sytuacji, kiedy przedmiot jest wystawiony w serwisie aukcyjnym Allegro lub kiedy użytkownik sprzedaje pojazd osobowy (samochód, motocykl).
Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na formularz kontaktowy, ale nikt nie odpisał.

2-3 dni temu podbiłem po kolejnych 10 dniach ogłoszenie, ale ktoś mi je chyba zdjął - dlaczego?

R7 2700X, 32, itd... hę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2022 o 20:38, miodex napisał:

Najbardziej szaleje tu evilkillaruna i wali baniaki po półtora miesiąca,grożąc jednocześnie permem.

Przywala się o nic i usuwa wątki ,żeby nie było śladu po jego ingerencji.

Pytasz się o szczegóły sprzedającego,to post zostaje usunięty,a ty od razu wyłapujesz baniaka.

Ten ktoś traktuje portal jak prywatny folwark i nikt nie robi z nim porządku.

Jakakolwiek próba kontaktu przez formularz kontaktowy pozostaje bez żadnej odpowiedzi.

Jeśli próbujesz się skontaktować i nie dostajesz absolutnie słowa odpowiedzi,to już nie jest normalna sytuacja.

Tak więc faktycznie jest to chyba prywatny plac zabaw jakiegoś psychopaty.

Może inni się wypowiedzą kto ich tu nęka,to będzie chociaż wiadomo za kogo się tu wziąć.

Były oszustwa dlatego teraz jest to tak rygorystycznie pilnowane
O szczegóły pytamy na PW
Wystarczy przestrzegać zasad a nikt nikogo nie będzie gnębił
Co do folwarku to co poniektórzy moderatorzy za dużo sobie pozwalają(woda sodowa,chęć wykazania)ale z tym się nie wygra bo oni mają środki(nawet jak moderator przegina to kary nie dostanie od innego moda) a my nie

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, miodex napisał:

Zadanie pytania o wsparcie procka przez mobasa w sprzedawanym kompie jest wbrew zasadom?

Za takie coś dostałem ponad 1.5 miecha bana i straszenie permem.

Potem wątek zostaje wyczyszczony z postów i ladmin już jest "kryty".

I to jest według Ciebie ok?

 

Nie mogłeś wygooglować sobie lub zapytać na PW?
Praktyki adminów też mi się nie podobają(tez byłem straszony permem)ale takie są jednak zasady tego działu więc trzeba ich przestrzegać

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, miodex napisał:

Zadanie pytania o wsparcie procka przez mobasa w sprzedawanym kompie jest wbrew zasadom?

Kluczowe pytanie, czy to było Twoje pierwsze ostrzeżenie :]  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Krzkra napisał:

Kluczowe pytanie, czy to było Twoje pierwsze ostrzeżenie :]  

Zapewnie nie skoro taki długo ban a więc recydywa

1 minutę temu, ODIN85-1207 napisał:

3b. Dopuszcza się pytania bezpośrednio odnoszące się do oferty, mające znaczenie z punktu widzenia kupującego o informacje, które nie zostały zawarte w opisie.

Jeśli wątek został wyczyszczony to szach mat

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O informację dotyczące oferty, które nie zostały zawarte w opisie, np. czy przedmiot jest na gwarancji, a to czy płyta wspiera CPU może sobie sam sprawdzić. 

Wystawiam płytę i mam wypisywać nagle wszystkie CPU, a wrzucając chłodzenie co? testy może z kolejno ustawionym zegarem i temperaturami.

Sprawdzenie w google czy płyta wspiera CPU zajmuję 5 minut, a czekanie na odpowiedź może zając godzinę, albo dzień.. także zwykły trolling

 

Edytowane przez Krzkra
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne by odpowiedział.. pytanie na PW, a nie pod tematem. Akurat Tobie tłumaczenie czegokolwiek i tak mija się z celem, więc kończę :] 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania zadaje się przez PW, a nie w temacie. Złamałeś regulamin działu sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, miodex napisał:

jesteś zatem takim typem jak moja była-ona wiedziała co ktoś chce powiedzieć,zanim ten ktoś zdążył coś powiedzieć :E

A wiesz, że ta druga odpowiedź "pomiędzy" była do gościa, którego cytować nie można i jego, wraz z kontem wywodów już nie ma, bo zostały usunięte poraz 1200 któryś. Także sorry, kulą w płot 

 

Edytowane przez Krzkra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś założył konto ledwo 22 lutego, a już płacze. Z takimi nie ma co dyskutować. Nawet nie raczył poczytać regulaminu tylko od razu obraza i płacz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...