Skocz do zawartości
Camis

Netflix w Polsce stał się faktem! - Pierwszy miesiąc za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jak jest z oglądaniem Netflixa PL w Wielkiej Brytanii? Jest opcja oglądać bez VPNa?

 

Na stałe to chyba tylko VPN.

A na wyjeździe nie powinno być żadnego problemu, jak Ci na siłę przestawi region to wystarczy kontakt z supportem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak jest z oglądaniem Netflixa PL w Wielkiej Brytanii? Jest opcja oglądać bez VPNa?

Nie wiem jak w UK, ale w Norwegii hula bez VPN. Sprawdź mój temat: http://forum.pclab.pl/topic/1269085-Polski-Netflix-za-granic%C4%85/page__p__15348507entry15348507

 

Na stałe to chyba tylko VPN.

:hmm:

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz srodkow PP to musisz chyba miec podpieta karte. Mozliwe tez, ze jako zrodlo platnosci - moze byc wymaga odrazu karta i bez podpietej karty, nie podepniesz PP

Oczywiscie mozesz podpiac PP aby dostac miesiac darmowy a pozniej przez zejsciem srodkow za kolejny miesiac - anulowac subskrypcje na stronie PayPala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stałe to chyba tylko VPN.
:hmm:

 

Przy stałym zamieszkaniu, żeby mieć Netflixa PL. Chyba, że coś się zmieniło.

Jak jedziesz na wakację czy w krótką delegacje np. na miesiąc, dwa to będziesz miał normalnie polskiego Netflixa, ale jeśli dłużej to po pewnym czasie przełączą Cię na katalog i cennik kraju w którym mieszkasz.

 

Kiedyś było tak, że z automatu Cię przełączali na nową lokalizację. Np. jechałeś na urlop do Austrii i miałeś ichni katalog, brak języka PL do wyboru itp. Teraz wszystko jest po staremu, ale tylko przez pewien okres czasu. No chyba, że znowu zmienili.

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musisz wybrać paypal jako formę platnosci.. Przekieruje ciebie do banku PayPal i tam sie zalogujesz.. Wtedy on to jakoś automatycznie przypisze.. Fajna sprawa ja tak używam netflixa od 2 lat. Jak nie masz forsy na Paypalu to on pobiera automatycznie z twojego głównego banku.. Super sprawa.

 

Jeśli przeleje sobie na pp 50zł (czyli kasa będzie na pp) to i tak podczas zakładania konta netflix trzeba wchodzić na stronę swojego banku?Na pp nie mam podpietego konta bankowego ani karty, robie tylko w razie potrzeby ->"Przelej pieniądze ze swojego rachunku bankowego na swoje konto PayPal"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy coś już oglądałaś. Ja mam to i to, na HBO nie podobają mi się napisy (ich wygląd), sama ich jakość również niestety nie za dobra. W użytkowaniu Netflix też jest dla mnie przyjemniejszy.

 

A jeśli chodzi o content, to dla mnie HBO ma lepsze filmy (więcej lepszych), pod względem seriali: Netlfix. Jak widziałaś już większość oferty Netflixa to HBO też ma parę ciekawych rzeczy, jak Detekty, GoT, The Bing Bang Theory, Ślepnąć od świateł, Westwordl, Wataha, Fargo, Dexter (zmigrował z Netflixa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz są dwa miesiące za darmo (jak użyjesz Paypala) także na testowanie spokojnie wystarczy a i sporo filmów można w ten czas obejrzeć. Sam właśnie oglądam TBBT ale jakość napisów jest tak słaba, że chyba lepiej byłoby ściągnąć z warezów wraz z napisami od Hataka czy innej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,

Edytowane przez zgreg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego tv box a polecacie do Netflix czy hbo go?Żeby obsługiwal tryb fabularny minecraft.Byłby podłączony do monitora po hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tych filmów mi brakuje, czasami mam na jakiś film ochotę, a akurat tego na platformie nie ma. Niewiele jest nowości. A jeśli już to jakieś komedie romantyczne. No coż. Może przetestuję ten hbo.

Netflix - masówka pełno młodzieżowego dziadostwa, ale jakość jak i dopracowanie aplikacji czy też oglądanie na tv dużo lepsze.Oczywiście są też fajne produkcje.

HBO - lepsze seriale imo, no ale hbo go to dalej niedopracowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix VPN USA/Kanada gdzie faktycznie warto płacić, w Polsce to nie ma co oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest takiego na kadyjskim/usa netflixie czego w polskim nie i warto oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz są dwa miesiące za darmo (jak użyjesz Paypala) także na testowanie spokojnie wystarczy a i sporo filmów można w ten czas obejrzeć. Sam właśnie oglądam TBBT ale jakość napisów jest tak słaba, że chyba lepiej byłoby ściągnąć z warezów wraz z napisami od Hataka czy innej grupy.

1. Użyłem paypala ale nie widzę żebym miał 2 m-ące za darmo. Na koncie netflix pisze, że następna data rozliczenia 12.03.2019 (konto zakładane 9tego lutego)2. Czy netflix pobiera kasę z salda paypala czy z podłączonej karty ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^

 

Bo ta promocja była na HBO, a nie na Netflix. Najpierw z salda, a jak nie masz nic to dopiero z karty. Ale od razu po rejestracji okresu próbnego można wyłączyć subskrypcje. I nadal będziesz miał ten darmowy okres próbny.

 

post-35448-15503176104741_thumb.png

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam netflixa, kiedyś byłam zachwycona, od jakiegoś czasu zauważyłam spadek jakości oferowanych seriali i filmów.Mam wrażenie, że nie kręcą juz tak dobrych seriali, jak wcześniej.

Zastanawiam się nad przejściem na platformę hbo go. Co o tym sądzicie? Uważacie, że hbo go jest lepsze? Czy może jednak pozostać przy netflixie?

 

Jeśli zależy ci na ciekawych filmach to wybrał bym HBO jednak Netflix ma bogatszą ofertę seriali. Najlepiej skorzystaj z tej wyszukiwarki i wpisz tam kilka tytułów które chcesz zobaczyć to przekonasz się co lepiej wybrać https://tiny.pl/tm29q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na ciekawych filmach to wybrał bym HBO jednak Netflix ma bogatszą ofertę seriali. Najlepiej skorzystaj z tej wyszukiwarki i wpisz tam kilka tytułów które chcesz zobaczyć to przekonasz się co lepiej wybrać https://tiny.pl/tm29q

 

Mam netflixa i HBO. HBO to jakieś 3-4 razy mniej treści niż Netflix polecanie HBO zamiast netflixa to jakiś żart. Płace 54 miesięcznie za netflixa (mam tv 4k) za HBO 19.90 i co miesiąc rozważam rezygnację z HBO w sumie po ogarnięciu paru kultowych seriali to nie ma co tam oglądać filmy na HBO please na Netflix nie ma może super nowości a i tak jest tego kilkakrotnie więcej. HBO to w sumie porażka pamiętam jak jeszcze na kablówce miałem w kółko to samo i jedna premiera na tydzień.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO zalicza częściej awarie takie jak wczoraj. Netflixa mam od ~2 lat i nie pamiętam, żeby coś nie działało, z HBO ciągle czytam jakieś żale, że usługa nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam netflixa i HBO. HBO to jakieś 3-4 razy mniej treści niż Netflix

Co kto lubi. Mniej treści, ale jakość (nie chodzi o obraz) seriali i filmów lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. HBO ma dużo lepsze produkcje.Na netflixie pełno szmiry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. HBO ma dużo lepsze produkcje.Na netflixie pełno szmiry.

Na netflixie jest cały Cyrk Monty Pythona chyba sobie jeszcze raz, ile razy bym tego nie oglądał to ciągle się śmieje. szczerbaty.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z netflix w play? Mojej mamie kończy się umowa :P za 3 miesiące miała wcześniej showmaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy stałym zamieszkaniu, żeby mieć Netflixa PL. Chyba, że coś się zmieniło.

Jak jedziesz na wakację czy w krótką delegacje np. na miesiąc, dwa to będziesz miał normalnie polskiego Netflixa, ale jeśli dłużej to po pewnym czasie przełączą Cię na katalog i cennik kraju w którym mieszkasz.

Kiedyś było tak, że z automatu Cię przełączali na nową lokalizację. Np. jechałeś na urlop do Austrii i miałeś ichni katalog, brak języka PL do wyboru itp. Teraz wszystko jest po staremu, ale tylko przez pewien okres czasu. No chyba, że znowu zmienili.

Co do ciennika to nieprawda. Katalog jednak się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na win 10 lub androidzie można ściągnąć film do obejrzenia offline, czy taki film ma czas ważności (jaki max) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na win10 musisz użyć aplikacji że sklepu, a nie przez przeglądarkę, a poza tym to zależy. Produkcje własne są chyba wszystkie dostępne, z innych loteria, zależy jak się dogadali z wytwórnią. Tak samo z czasem. Te co pobieram mają chyba po 2 tygodnie, ale widziałem też takie co wygasały po 48 godzinach. Z dobrych rzeczy to po wygaśnięciu możesz "odnowić" I już wtedy nie ściąga od nowa całego, więc zużywa mało transferu.

Edytowane przez 209458

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...