Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Luqe191

Konwerter OST do PST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam darmowego konwertera pliku z OST na PST.

Większość pozwala otworzyć plik, ale nie zapisać go.

 

Do czego mi to?

Padł dysk, niektóre maile były zapisane lokalnie na komputerze. A są niestety bardzo potrzebne.

Plik mi się udało wyciągnąć z dysku, ale nie mogę odzyskać maili...

 

Chyba, że ktoś zna jakiś sposób podpięcia pliku OST do Outlooka 2013?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe szanse że maile zapisane lokalnie były w pliku OST .. Jesteś pewien że one tam są ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że w plik .ost jest odzwierciedleniem tego co jest na serwerze?

Spróbuj skonfigurować konto na nowo i sprawdź jakie maile Ci się 'sciągną'. Ewentualnie jak masz webowy dostęp to tam sprawdź.

Generalnie lokalnie poczta jest trzymana w .pst, ewentualnie jako pojedyńczy plik.

 

Takim częstym sposobem 'naprawienia' outlooka jest skasowanie pliku .ost i uruchomienie poczty - wtedy ten plik tworzy się na nowo i cała poczta jest ponownie ściągana na dysk lokalny.

Chyba, że coś pomieszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach emaila spróbuj zmienić bazę danych aktualnego konta na plik OST z uszkodzonego dysku.

 

ps. w panelu sterowania jest opcja Poczta/ Mail. Zaleznie od wielkosci pliku OST, tak konwersja na PST moze zajac dlugi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieją zarówno podręczniki metod, jak i rozwiązania stron trzecich. To zależy od Ciebie, którą metodę chcesz wykorzystać dla większej wygody. Tutaj opisuję ręczne rozwiązania, które są bezpłatne.

 

Pierwsza metoda: wystarczy wykonać następujące kroki:

 

1) Skonfiguruj konto Outlooka i kliknij * Plik.

2) Wybierz * Otwórz> Eksportuj * z menu Plik.

3) Wybierz * eksportuj do pliku * pod kreatorem * eksportu i importu.

4) Wybierz format pliku danych programu Outlook .pst i kliknij * Dalej.

5) Wybierz żądaną skrzynkę pocztową do wyodrębnienia. Następnie kliknij * Dalej *, aby kontynuować.

6) Przeglądaj lokalizację, aby zapisać plik .pst. Kliknij * Zakończ *, aby zakończyć proces.

 

 

Tak więc za pomocą kilku kroków pliku OST można skutecznie przekonwertować do pliku PST bez utraty danych.

 

Druga metoda:

 

Jeśli nie możesz przekonwertować pliku ost do pliku pst, musisz wypróbować narzędzie innej firmy: https://www.gaintools.com/ost/pst/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Działaj :)Mój link

 

Nie polecam uzywac konwerterow on-line (niewazne czy to jpg, pdf czy tymbardziej - plik Outlooka)

 

Chyba nie musze wyjasniac dlaczego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...