Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barn

Jeansy lepszych marek

Rekomendowane odpowiedzi

Levisy mają trafić do Biedronki, jak mawiał Prezes, to jest sklep dla biednych ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeansy najlepiej w Turcji kupować. Najpierw wybierasz krój, rozmiar i kolor, na końcu wybierasz jakiej mają być firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, że tanie marketowe są takiej samej jakości jak te "bardziej" firmowe. Sam kupuję głównie Lee i Wranglery ale te tylko czarne i klasyczne Texasy Str. Mam kilka par jeansów od Diesla też tych mniej "odjechanych" mają przyjemniejszy/miększy jeans lepszy wzór ale są mniej trwałe. Zazwyczaj kupuję na wyprzedażach :E Co do porównań to te firmowe nawet nie tylko lepiej wyglądają /subiektywnie/ ale i lepiej się spierają :) ja nie niszczę zbytnio ubrań także bardzo często nie kupuję :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka dobrze uszytych dżinsów z porządnych materiałów, to niech rozważy Luxire, chińską markę, która jest popularna nawet wśród osób, które preferują bespoke.

 

Można sobie spersonalizować spodnie w dowolny sposób, fanaberie nie wymagają żadnych dodatkowych dopłat. Cena podobna do cen Levisów w regularnych cenach ze zwykłych linii, spodnie z denimu japońskiego to już poziom wyższych modeli.

 

Link do strony:

http://custom.luxire.com/collections/home

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (tak od dobrego 1.5 roku) jak odkładałem na urządzenie budującego się mieszkania, to w wolnych chwilach wyszukiwałem w szmatexach Wraglerów texas i 501ek Levisa.

 

Szczerze w cenie 10-30zeta nic ich nie pobije. Jak pomyślę ile w swoim życiu markowych spodni kupiłem i wywaliłem po przetarciu w kroku to miał bym pewnie na własną wyspę na Karaibach :lol2:

 

Teraz jak już bym mógł isc do salonu to nadal szkoda kasy.

 

Swoja drogą jak Amazon wysyłał z uk za friko, to zanabyłem 2 pary Wranglerów po przecenach i wyszło ok 90zł za parę :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...