Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

abbotab

[Twitch.tv] i_yared - polski stream

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ !

Jestem Jarek 'iYared' - 23 letni student UWM. Ponadto zagorzały miłośnik książek, whisky, sportu oraz gier komputerowych. Od najmłodszych lat zafascynowany grami FPS, MMORPG i MOBA. Aktualnie dużo gram w CS:GO oraz HoTS. Streamowanie na Twitchu to próba pójścia w nowym kierunku, poszerzenia horyzontów i poznania większej rzeszy takich maniaków jak ja :)

 

Na kanale chcę podzielić się z Wami moją pasją, graniem, humorem i mam nadzieję mnóstwem zabawy. Mam nadzieję, że codzienne streamy oraz gameplay'e przypadną Wam do gustu i zostaniecie ze mną na dłużej!

 

W niedalekiej przyszłości, a w szczególności po przekroczeniu wyznaczonej linii followersów na pewno pojawią się konkursy i giveaway'e :)

 

ZAPRASZAM NA KANAŁ - www.twitch.tv/i_yared

 

12507261_1546918802287620_8464659170148544221_n.png?oh=0c517e3352291ceb150455d4e1b4bf53&oe=5701E765

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO KOGO TO OBCHODZI TAKICH JAK TY SA MILIONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już na kilkanaście osób, które wpadają na każdym stream bo podoba im się atmosfera.

Więc mimo tego, że są miliony streamerów to zawsze jest szansa stworzenia fajnego społeczeństwa i poznania innych ludzi.

Więcej optymizmu. POZDRO! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ!

 

Zapraszam wszystkich na 3 dniowe streamowanie ! Każdego dnia zaczynamy o 16 i bawimy się oraz gramy wspólnie przez 8 godzin :)

Startujemy w środę i lecimy aż do piątku ! Międzyczasie dużo gier 1vs1, MM, gra z widzami, ruletka i jackpoty oraz przez cały czas trwania stream'a GIVEAWAY !

 

Pamiętajcie, że mamy nowy miesiąc, reset punktów (!yarki) i szansę na TOP3 pod koniec miesiąca.

Niedługo pojawią się nagrody przewidziane dla najlepszej trójki w lutym.

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH I DO ZOBACZENIA NA KANALE ! :)

 

KANAŁ

 

ZAPRASZAM NA O 16:00 !

 

12662515_1550833971896103_1367026090368228724_n.png?oh=dd9f5489f7cb38fa566c5e9b9c8c5ba9&oe=5723F53E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMA !

 

Zapraszam na stream CS:GO ! Rultke, MM, areny 1vs1 oraz GIVEAWAY przez cały czas trwania stream'a :)

 

www.twitch.tv/i_yared

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...