Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kamudo

U jakiego operatora telefon na kartę i jaki telefon kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w temacie. Pierwsza kwestia, to że zastanawiam się jaka opcja telefonu na kartę jest najlepsza? Lata mam telefon w T-mobile, ale właśnie kończy mi się ważność konta i zastanawiam się nad zmianą, bo w TM co miesiąc jest pobierana kwota 3zł, za przedłużenie konta. W zasadzie mało rozmawiam przez telefon, dlatego nie opłaca mi się specjalnie opcja przejścia na abonament to raz, a dwa opcja na kartę, gdzie to co miesiąc pobiera się te 3zł, też średnio mi pasuje. W Orange widziałem, że jest opcja "rok ważności konta" i z tego co rozumiem, jest to opcja darmowa, więc może warto byłoby się tam przenieść?

 

Orientuje się też ktoś jak wygląda kwestia przeniesienia numery, jakie koszty? Czy może nie warto sobie tym zawracać głowy i po prostu ewentualnie kupić nowy starter? Wie ktoś jak wygląda kwestia tego startera, gdzie można sobie wybrać numer? Czy jest w nim już jakaś konkretna taryfa, czy można ją sobie potem samemu wybrać? Chyba że jednak ktoś uważa, że nie warto przechodzić do Orange, albo jest jeszcze jakaś ciekawsza opcja?

 

I na koniec jeszcze mam pytanie odnośnie telefonu. Chodzi mi o zwykły telefon, prosty, tak do 150zł, tak by spełniał dobrze swoją funkcję, czyli bycie telefonem :) Głównie zależy mi na tym, by jednak ta bateria trochę w nim potrafiła wytrzymać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mało rozmawiasz, to Virgin Mobile Freemium: https://virginmobile.pl/oferta/freemium

 

Możesz do nich przenieść numer (na stronie masz opcję w menu). Koszty żadne. Tak samo do innego operatora - idziesz do punktu i przenosisz. Wcześniej musisz mieć zarejestrowany numer w T-Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przeniesienia numeru, to zawsze jest ono darmowe. Warunek jest taki, że musisz mieć zarejestrowany numer. Co do operatora, to warto na próbę sobie sprawdzić, jaki operator ma u Ciebie dobry zasięg, bo np. u mnie orange ma bardzo kiepki, u mojej dziewczyny virgin ma kiepski itd.

Osobiście korzystam z Virgin. Mam zawsze rok ważności konta po doładowaniu, kupuję sobie pakiet za 19zł i mam darmowe smsy, 2Gb neta, 100minut do wszystkich sieci oraz nielimitowane w play i virgin. Kolega wyżej podawał freemium i to też jest fajna opcja dla kogoś, kto mało rozmawia i smsuje, a jakiś pakiet minut zawsze możesz dokupić (lub po prostu dzwonić za 29gr/min).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie na rynku sa tylko 2 liaczace sie oferty

VM (ktory mam osobiscie) - bardzo dobre pakiety (wyzej przedstawione) ja uzywam pakietu za 30pln gdzie mam 5gb internetu i reszte nielimitowana

NJU mobile oferta "tandem" musisz miec 2 numery - idealna opcja dla dziadkow np (wychodzi po 15pln) za same rozmowy bez limitu lub po 20 za same rozmowy i sms i 3gb internetu

 

ewetualnie teraz sprawdzalem wneostradzie mozesz domowic sobie oferte z numerem i masz po 30pln msc i tam chyba tez 5gb intenetu i bez limitu jednak oferta jest na 24msc wiec preferowalbym brac z telefonem za 40pln (p8 lite za 1pln) sprzedac go i masz juz abonament splacony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie na rynku sa tylko 2 liaczace sie oferty

VM (ktory mam osobiscie) - bardzo dobre pakiety (wyzej przedstawione) ja uzywam pakietu za 30pln gdzie mam 5gb internetu i reszte nielimitowana

NJU mobile oferta "tandem" musisz miec 2 numery - idealna opcja dla dziadkow np (wychodzi po 15pln) za same rozmowy bez limitu lub po 20 za same rozmowy i sms i 3gb internetu

 

ewetualnie teraz sprawdzalem wneostradzie mozesz domowic sobie oferte z numerem i masz po 30pln msc i tam chyba tez 5gb intenetu i bez limitu jednak oferta jest na 24msc wiec preferowalbym brac z telefonem za 40pln (p8 lite za 1pln) sprzedac go i masz juz abonament splacony

 

Zacznij używać kropek i przecinków bo tego czytać się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może telefon na kartę w play?? Ja razem z moją dziewczyną byliśmy już w różnych sieciach i zawsze był z czymś problem.. albo z internetem ( mieszkam na wsi ) albo z obsługą klienta. Od roku jesteśmy w play i jeszcze nie mieliśmy żadnych problemów w dodatku mamy darmowy internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oferta na kartę jest w Orange, za 30zl na miesiąc masz wszystko bez limitów i LTE+ 30GB co chcieć więcej a telefon dokupisz LGg6 lepszy lub tańszy a5(2017).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz linka zapodac do tej ofery?

No wejdź na ich stronę, za doładowanie 30zl masz 15gb za oddanie im 25zl masz 15gb i wszystko bez limit oprócz mms. 5zl Ci zostaje na co chcesz na mms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdmK

A Plush na kartę ? 25 zł/mc : 10 GB LTE, potem lejek ( FB i inne społecznościowe nie wlicza ) bez limitu rozmowy do wszystkich, w tym na stacjonarne, bez limitu sms/mms, Po włączeniu kodem rok ważności konta, piąte doładowanie gratis w wysokości najmniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oferta na kartę jest w Orange, za 30zl na miesiąc masz wszystko bez limitów i LTE+ 30GB

Nie ma takiej oferty - przynajmniej na stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej oferty - przynajmniej na stronie ;)

Ja także nie mogę czarno na białym tego znaleźć. Strasznie ta strona orange nie jest user friendly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o ofertę na kartę to u każdego operatora prezentuje sie ona bardzo podobnie. Co do samego telefonu za 150zł, polecam starszy model Nokii e52 z solidną obudową i długim czasem pracy baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kolejne konto serwiso-sklepu-mądrali, który zapewne już zdążył zaśmiecić kilkanaście wątków swoimi niewątpliwie wiele wnoszącymi postami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dziecią z przedszkola.

Czytając takie coś zaczynam wątpić, że cyferka w twoim nicku to rok urodzenia. Jak dziecię z przedszkola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie coś zaczynam wątpić, że cyferka w twoim nicku to rok urodzenia. Jak dziecię z przedszkola...

Wiesz co mnie to interesuje , mam na to wyje??ne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że może zainteresować cię oferta przedstawiona przez sieć Otvarta https://otvarta.pl/ .Sama korzystam z ich usług , jest to nowa sieć na naszym rynku, umowa jest na czas nieokreślony a abonament miesięcznie wynosi mnie 17,99 zł. I za tą kwotę zaoferowali mi nielimitowane rozmowy i sms oraz 6 GB internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że kilka lat pozwoliło autorowi podjąć jakaś decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...