Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ar.tux

[2500zł]Mobilny laptop do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję pomocy w wyborze sprzętu :) Laptop ma służyć głównie do gier typu League of Legends, Warframe. Ważne żeby był w miarę lekki, najlepiej 15,6". Cena ok. 2500 zł, może być bez systemu. Przy okazji, czy marka ma teraz jakieś większe znaczenie? Widziałem, że dużo ostatnio propozycji z Asusami i Lenovo, a mam z nimi niezbyt miłe doświadczenia i nie wiem czy się tym sugerować.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer F5-572G i5-6200U/8GB/1000 GT940M

Matowa matryca HD, dobrze wykonanie, aluminiowe wnętrze laptopa, procesor najnowszy 6 generacji, grafika przyzwoita jak na ten budzet, lepeszej dopiero przy 3000 zł szukać, gwarancja na poziomie door to door.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy w tym budżecie do gier byłby:

ASUS R556LB i5-5200U/8GB/1TB/Win10 GT940M

Procesor i5ulv 5-tej generacji - różnica z powyższych tak naprawdę jedynie na kartce, grafika najmocniejsza w tym budżecie. Matryca matowa antyrefleksyjna z dość wysoką luminacją. Bardzo niskie temperatury pracy pod obciążeniem jak na sprzęt w tej półki. System operacyjny w zestawie (wersja bez systemu kosztuje 150zł mniej, a system oryginalny w wersji OEM osobno - 350zł, więc opłacalna opcja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to daj znać jakie są Twoje odczucia odnośnie wykonania, płynności działania, płynności w grach, jakości ekranu itp. również się zastanawiam nad tym laptopem, wymagania mam takie jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...