Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartolinho10

Dysk przenośny

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję dysku przenośnego, i chcę zakupić coś sensownego.

Najlepiej rozsądnie cenowo, hm. do +-200 zł gdzieś.

Myślę,że 500GB / 1TB zależnie ile będzie dopłaty, jeśli różnica cenowa nie duża to lepiej 1 TB.

Zależy mi również, żeby miał w miarę dobre przesyłanie danych, kupuję to ze względów archiwizacyjnych, i nie chcę czekać np. 10h aż przerzuci mi się naście GB.

 

Coś takiego? http://allegro.pl/dysk-zewnetrzny-przenosny-2-5-wd-500gb-usb-3-0-gw-i5972068807.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup samodzielnie osobno obudowę na dysk i dysk, wtedy jak obudowa padnie to dysk normalnie podłączysz do kompa i zgrasz sobie dane. W tych dyskach sklepowych złącze usb na stałe wlutowane jest w płytkę, tak jak kontroler, i jak ten kontroler usb padnie co się czasami zdarza, to jesteś ugotowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz normalną 7200RPM 2,5 lub 3,5 cala to będzie szybciej.

 

Tylko przygotuj się, że trochę więcej zapłacisz za obudowę usb 3.0 + dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam na to ok. 200 zl.

 

W sumie to na razie jest mi potrzebny tylko do domu, do przechowania danych. Wiec wystarczy sam dysk i kabel jakis do podlaczenia.

Polecicie jakis zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te dyski są do siebie bardzo podobne więc co byś nie kupił powinno być ok. Unikałbym tylko seagate'ów, bo po pierwsze firma ma obecnie dość kiepską renomę, a poza tym z jej dyskami serii freeagent było swego czasu sporo problemów (masowo padały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...