Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ridick1994

Karta do 650zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam karcioszki do 650zł. Przeznaczenie karty to gry:) Aktualnie pracuje na GTX560Ti ale potrzebuję czegoś mocniejszego. Co do 650zł polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy używka GTX 770 nie jest bardziej wydajna od tej?

 

gtx 770 to mniej więcej poziom gtx 960 czyli troszkę wydajniejsza od gtx 950.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda z tą szyną? Zawsze mi mówiono że 128bit nic dobrego nie wróży i mam szukać 256bit dlatego pomyślałem o 770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta szyna 128 bit w gtx serii 900 to nie jest ta sama szyna co w starszych modelach, niekiedy te gtx'y biją radeony o szynie 256 bit :lol2: także na szyne nie patrz zbytnio, patrz na testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem do kupy wasze sugestie,sugestie forumowiczów benchmark i mam 3 karty które polecacie wspólnie:

 

  • GTX 670
  • GTX 770
  • GTX 950

 

Mówicie,że 950 będzie najlepszym wyborem. Jakiego producenta karta będzie najlepsza i będzie oscylować w granicach budżetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę EVGA

 

-możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji(+1 rok więcej gwarancji po zarejestrowaniu karty)

-brak problemów z serwisem(nie było jak do tej pory skarg na EVGA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem do kupy wasze sugestie,sugestie forumowiczów benchmark i mam 3 karty które polecacie wspólnie:

 

  • GTX 670
  • GTX 770
  • GTX 950

 

Mówicie,że 950 będzie najlepszym wyborem. Jakiego producenta karta będzie najlepsza i będzie oscylować w granicach budżetu?

 

GTX 950 wydajnościowo jest na ostatnim miejscu z tych trzech kart.

 

GTX 960 może z tymi Keplerami konkurować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 950 to asus strix byłby najlepszy ale musiałbyś dołożyć parę złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych 3 kart co podałeś najszybsza to gtx770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx770 bierze 230W ;)

Dlatego lepiej coś z nowszych ;)

 

Ale jeśli autorowi to nie przeszkadza to czemu nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie gra 24 h na dobę to pobór energii ma drugorzędne znaczenie. A 950 nie ma startu do 770 wydajnościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

770 jest najwydajniejsza tylko że to nie jest ta sam półka cenowa.

Jak znajdziesz 770 za 680zł używaną z gwarancją to bierz w ciemno, ale śmiem wątpić.

IMHO pomiędzy 770 i 950 wybór zależy wyłącznie od budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 650zł jak pisał chce kartę to najtaniej wyjdzie mu dopłacić do 950

 

Może poszukać używanej 960 lub 770 jeśli jest w stanie dopłacić więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz okazję kupić gtx770 (z pewnego źródła) za 650pln to nie ma co dyskutować, to najwydajniejsza opcja, gtx950 to wypierdek, za 650pln można też trafić używaną gtx960 - poważna alternatywa dla gtx770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę EVGA

 

-możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji(+1 rok więcej gwarancji po zarejestrowaniu karty)

-brak problemów z serwisem(nie było jak do tej pory skarg na EVGA)

 

Nie trzeba rejestrować, 3 lata masz od razu. Na stronie jest nawet napisane, że rejestracja nie jest wymagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba rejestrować, 3 lata masz od razu. Na stronie jest nawet napisane, że rejestracja nie jest wymagana.

Zgadza się

The following warranty lengths are provided to the Original Purchaser for EVGA products purchased on or after July 1, 2011 from an EVGA authorized reseller with a valid proof of purchase. For EVGA products not purchased from an EVGA authorized reseller or for owners that do not have a valid proof of purchase than the warranty is available for up to 3 years, which will not exceed the warranty length assigned to the part number, and the warranty will start from the EVGA shipping date. For more details on the EVGA transferable warranty then please see the Transferable Warranty section below.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Szukać lepiej GTX 770 lub GTX 960 i dopłacić do Nich trochę? Zasilacz w komputerze mam FSP 500W jakiś zwykły więc pewno też będzie do wymiany:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz i wykorzystasz kartę w pełni to absolutnie tak(ja wybrałem 950 bo niemam parcia na jak największy FPS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na twoim miejscu wybrałbym nową kartę z pełną gwarancją. Na takiej 950 spokojnie pograsz w wysokich detalach schodząc w niektórych grach z tekstur na średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mam kupiwać sprzęt nowy to wolę dopłacić i kupić 960,żeby ta karta mi na dłużej starczyła. Niestety nie mam pieniędzy by co roku kupować nowe częsci dlatego szukam czegoś ja dłuższy okres czasu ale też w rozsądnej cenie bo na 970 i wyżej mnie nie stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...