Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

@Prezes@

Karta Muzyczna - Pomoc w doborze.

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze karty dźwiękowej pod PCI-E Karta głównie do muzyki Klubowej (Techno,Hardstyle,Trance,Elektro) oraz Gier,ponieważ moją szlag trafił,nie wiem czemu padł układ elektroniczny.Budżet koło 900 zł.Dodam że będzie to podpięte do zestawu 5.1 Logitech Z906.

 

Myślałem nad tym:

 

co sądzicie ? ;)http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-asus-xonar-phoebus-593706/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z906 i karta do nich? Jakby był Lukson, to by rozwalił ten temat w trzy sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z906 i karta do nich? Jakby był Lukson, to by rozwalił ten temat w trzy sekundy.

 

Co masz na myśli ? Pytam bo zalezy mi na mega wysokiej jakości dzwięku i zarazem Designie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega wysoka jakość dźwięku z Z906? Oj, już nie mogę się doczekać, co się wydarzy w tym temacie. Trzeba tylko poczekać na wspomnianego już pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega wysoka jakość dźwięku z Z906? Oj, już nie mogę się doczekać, co się wydarzy w tym temacie. Trzeba tylko poczekać na wspomnianego już pana.

 

Widzę że tylko tutaj panują kpina z wątku,arogancja i hejtowanie na każdym kroku.Zamiast pomóc i coś konstruktywnego napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj te Logitechy, kup coś za 300-400zł (Fiio E10k, Audiotrak Prodigy Cube, AIM SC808). Resztę budżetu przeznacz na sensowne głośniki zamiast pierdziawek Logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj te Logitechy, kup coś za 300-400zł (Fiio E10k, Audiotrak Prodigy Cube, AIM SC808). Resztę budżetu przeznacz na sensowne głośniki zamiast pierdziawek Logitecha.

 

Ale mi pasują te głośniki bez sensu sprzedawać głośniki za ponad 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc Kiciunio trochę się nabija,ale ma rację.

Z Z906 nie wydobędziesz sensownej jakości na żadnej karcie,nie wspomnę o "mega wysokiej jakości".

Z mojej strony,połącz optykiem z integrą i będzie to najlepsze rozwiązanie.

To,że kosztowały 1,5k pln nic nie znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sposób na wtopienie 1,5k PLN :E Sensowny zestaw wzmacniacz plus satelity plus subwoofer w drewnie uznanego producenta na używanych klockach by się za tą kwotę złożyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a dokładniej TOSLINK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...