Skocz do zawartości
Dominix1910

Battalion 1944

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie stworzyć temat do tej gry która mnie bardzo zainteresowała i może się okazać dość ciekawą propozycją.

 

http://www.battaliongame.com/

 

icon.png

 

(nie mogę dodać filmu, więc podaję link)

Ma to być gra na wzór MoH, CoD (<3 :) ) ET, CS

Małe ciasne mapy bez pojazdów, pod szybką rozgrywkę.

Projekt jest obecnie sfinansowany więc jest duża szansa na realizacje projektu tym bardziej że obecnie zebrali sporo więcej niż potrzebowali a zbiórka dopiero jest w początkowej fazie :)

Więcej szczegółów jest dostępnych tutaj https://www.kickstar...1944-pc-xb1-ps4

Mnie tym kupili bo jest to gra na która czekam od końca "ery" CoD2 kiedy to Modern FPS zaczęły się gęsto i często pojawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat WW2 jak najbardziej, ale już sam gra prezentuje się przeciętnie nic tak naprawdę nie wnosząc nowego. Obrali sobie dość nudny kierunek, bo z koncepcji coda/moha imo nie da się już nic ciekawego wycisnąć.

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie o to chodzi aby wyciągnąć esencje z tych gier i tak to zostawić a nie przybajerzyć i odświeżyć graficznie :)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta esencja już jest od wielu lat oklepana i równie dobrze można by po prostu odpalić starego coda. Właściwie tutaj nić oprócz nowej grafiki to nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będę grać, takiej gry nie było od wieków, same cukierkowe-turbo-przyszłościowe FPS z miałkim przekazem, czekam, po LAN będę grać jak w pierwszego MOHAA i CoD. Ukochana Aleja Snajperów z MOHAA znowu wróci do łask w nowej oprawie graficznej. :cool:

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta esencja już jest od wielu lat oklepana i równie dobrze można by po prostu odpalić starego coda. Właściwie tutaj nić oprócz nowej grafiki to nie ma.

 

Problem w tym że w starego coda już mało kto gra, dzięki Batalionowi osóby lubiące tego typu gry będzie znowu sporo i będzie co robić.

Co chciałbyś widzieć nowego?

Mnie osobiście wystarczy jeśli gra będzie miała:

Brak regeneracji życia (cod1 <3 )

Brak destrukcji otoczenia

Opcja nagrywania demek

Wsparcie modów (dla lig/turniejów)

S&D (podobno ma być)

Dedyki (tutaj raczej nie będzie obaw)

Porządny anty-cheat (jednak zdaje sobie sprawę że jeśli gra stanie się popularna to i tak haxy będą i tak, więc może odpowiednia cena gry aby nie było jak w csi-e ;) )

Typowo PC-owe opcje (konsola, fov, mnogość ustawień graficznych, 21:9 :E )

No i to tak na początek wystarczy aby znowu pobiegać z MP44 albo PPSH :D do tego pokarać troche z rifla :D

Jedyne obawy to movment jaki będzie na tym UE4, najbardziej mi pasowało to co było w seri cod, bf czy cs to już inna liga a cod miał to coś :)

Liczę że 15£ jakie wydałem nie będą zmarnowane :) ale jeszcze sporo czasu upłynie zanim zagram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominatrix1910 ludzi już się odzwyczaili od karabinów takich jak Mauser kar98k przeładowujesz i strzelasz i tak non stop, ja o tym marzę żeby się tak postrzelać, granatem rzucić jak trzeba tu i tam, a nie te pseudpierdy dla gimbazy co teraz wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chciałbym bardzo żeby wyszła gra o 2 wojnie światowej, ale tak na wypasie. Świetna grafika, ogromne mapy, pojazdy, duża ilość graczy itp. po prostu najlepiej nowy Battlefield 1942 (2) :P

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak destrukcji otoczenia to teraz jest zaleta? :brow:

Przeglądałem ostatnio Kickstartery i widziałem ten tytuł. Wygląda OKEJ ale niektóre animacje to jest tak niesamowite drewno, że się mimowolnie w oczy rzuca. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, właśnie interakcje z otoczeniem powinno się rozwinąć(czyli np destrukcję) w fpsach, gry wtedy bardzo dużo by zyskały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, właśnie interakcje z otoczeniem powinno się rozwinąć(czyli np destrukcję) w fpsach, gry wtedy bardzo dużo by zyskały

Czemu nie powiesz to swojemu ulubionemu DICE tylko boga winnym kolesiom tworzącym grę za małe pieniądze w klimatach WWII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za małe pieniądze? Już nie. Po tym hajsie, który zebrali na kickstarterze już nie.

 

I ciekawe czy zdają sobie sprawę z tego co się z tym wiąże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólna kwestia, a nie konkretnie kierowana do tego tytułu.

Po prostu akurat tutaj ktoś wspomniał o braku tego jako o czymś pozytywnym.

 

A co do kasy to błagam... To jest aż taka suma? Biorąc pod uwagę masę wydatków związanych z samym KS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mnie cieszy że wychodzi taki tytuł o drugiej wojnie światowej ale

po 1 gameplay standardy z coda

po 2 tylko multi

po 3 brak kampanii

po 4 brak destrukcji

po 5 gdyby było coś w stylu bad company 2 rozwalanie budynków.

 

i tak można dalej wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak destrukcji otoczenia to teraz jest zaleta? :brow:

 

No jak, przecież ostatni COD, SW BF są tym naszpikowane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie powiesz to swojemu ulubionemu DICE tylko boga winnym kolesiom tworzącym grę za małe pieniądze w klimatach WWII.

Od kiedy dice to mój ulubiony developer :lol2: zresztą nie o nich jest tutaj rozmowa. Bogu ducha winni kolesie nie mają specjalnie pomysłu na grę aby była w stanie przykuć uwagę na dłuższą chwilę i tutaj pieniądze chyba w niczym już nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapotrzebowanie na tego typu grę jest już od jakiegoś czasu, niektórym tutaj to ciężko jakoś zrozumieć (co jest zabawne swoją drogą) Tak, są gracze którzy tęsknią za starym MoHAA czy CoDem, za małymi mapami, klanówkami i brakiem destrukcji. Pytanie, czy twórcy podołają graczom.. dzisiaj każdy z sentymentem wraca myślami do CODa MOHAA ale jak przyjdzie co do czego, to czy przypadkiem tego typu gra w dzisiejszych czasach nie będzie zwyczajnie małym zawodem dla wielu którzy żyją sentymentami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy dice to mój ulubiony developer :lol2: zresztą nie o nich jest tutaj rozmowa. Bogu ducha winni kolesie nie mają specjalnie pomysłu na grę aby była w stanie przykuć uwagę na dłuższą chwilę i tutaj pieniądze chyba w niczym już nie pomogą.

Moją przykuwa, twojej nie musi proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to w tym wszystkich chodzi, skoro wzorują się na grach które wcześniej wymieniłem a w których destrukcji nie było to czemu teraz miała by być? Jeśli będzie to już nie będzie tego typu gra tylko coś na wzór BF-a (kilku oczywiście, red faction itp a nie w tym rzecz aby były do nich podobne)

Liczę na e-sportowe wsparcie ale jeszcze sporo czasu, wiele się może zmienić.

To może być takie insurgency w czasach WW2, nie będzie to gra dla wszystkich ale dla mnie na pewno będzie i kilku innych osób które czekają na coś z tych czasów, reszta musi czekać :)

@chemicalrider

to może być podobnie jak z np Pillars of Eternity, ludzie oczekiwali tego typu RPG od dawna i go dostali.

Liczę na podobny efekt :)

Przy obecnym nasyceniu ciężko wyjść z czymś ciekawym, ale może w dobrze sposób "odsmażone" pomysły ponownie przykują uwagę wielu ;)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządne multi w klimatach 2WŚ bez drewnianej mechaniki a'la Arma i jestem bardzo na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi sie takie polaczenie Halo, Battlefielda i Wolfensteina.

 

Kampania:

Dlugosc ok. 15 - 20 godzin. Druga wojna swiatowa.

Destrukcja otoczenia al'a Bad Company 2, pojazdy i duze, otwarte przestrzenie jak w starszych Halo, krew i rozwalanie konczyn jak w Wolfensteinie.

Mozna by nawet zmajstorwac kampanie Niemiecka, choc to pewnie byloby zbyt kontrowersyjne.

 

W kazdym razie, ma byc zabawa i rozwalka na duzych mapach. :)

 

Niech ktos zrobi taka gre, to bede w niebie.

 

Battalion 1944 wyglada dosc fajnie. Niech dopracuja animacje i dzwieki i moze byc ciekawie.

Edytowane przez H^RDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko odświeżą wizualnie klimat II Wojny Światowej i będzie rewelacja. Jakby nie patrzeć takie COD2 oraz COD World At War do tej pory wyglądają nieźle. Strzelanie z Kar98 nabierze nowego wymiaru. Trzymam kciuki za twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem trailer. Wątpię, żeby gra przebiła Red Orchestrę 2, ale zobaczymy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam nie które wypowiedzi to nóż otwiera się w kieszeni. Gra z kategorii Close Combat Battle, a wy chcecie duże mapy, pojazdy, destrukcje otoczenia ... mało macie BF/RedFaction/Red Orchestra czy innych shooterów spełniających kryteria ? Ile jest na rynku gier CCB ? CS:GO potem nic i może COD (AA:PG ledwo zipi na respiratorze), ale tylko starsze, z drewnianym movmentem. To ma być alternatywa dla CS:GO tylko inne realia. Ja się ciesze, bo mam dosyć grania w CS:GO, Insurgency to jest pomost pomiędzy CS:GO, a BF.

 

Właśnie obejrzałem trailer. Wątpię, żeby gra przebiła Red Orchestrę 2, ale zobaczymy. :)

Kolejny.

Edytowane przez demisen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma skala do destrukcji otoczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...