Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Proxide

Urwany kabelek w wtyczce w usb 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Posiadam obudowę Zalman Z1 ale jej nie używam bo kabel a raczej wtyczka(do MOBO) USB 2.0 ma urwany jeden kabelek(fioletowy)

Pytanie moje brzmi czy da się to jakoś naprawić żeby działało?

 

Drugi mankament ale to już raczej nie poważny to przecięty biały kabelek HDD LED choć oczywiście ten kabel nie jest niezbędny gdy komuś nie zależy na świecidełku ;)

 

Ogólnie rzecz biorąc obudowę kupiłem okazyjnie od znajomego gdyż jak uszkodził te "kabelki" to kupił sobie nową :E a z tą nie miał co zrobić.

Obudowa jest jak nowa praktycznie bez ryski..w zestawie wszystkie śrubki,plastikowe czarne szyny do zamontowania dysków i głośniczek do mobo..nawet oryginalny karton.

Oczywiście bez wentylatorów.

 

Jak myślicie ile jest warta ta obudowa w tym stanie?myślę na sprzedażą bo nie chcę mi się bawić w lutowanie itp.:D

To nie jest ogłoszenie czy coś..proszę tylko o wycenę i ewentualnie jak mam naprawić.

W załączniku załączam trochę nie wyraźne zdjęcia tych kabelków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyjąć pin z wtyczki i go przylutować z powrotem. Prosty zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wtyczka usb2 a nie usb3

 

No jak Ci się nie chce bawić w lutowanie i inne robótki to nie wiem w ogóle o czym temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wtyczka usb2 a nie usb3

 

No jak Ci się nie chce bawić w lutowanie i inne robótki to nie wiem w ogóle o czym temat :P

 

+ za spostrzegawczość tak wtyczka oczywiście Usb 2.0 mój błąd.

Co do lutowania itp to jak najbardziej mogę się w to pobawić tylko nie wiem jak wyciągnąć ten pin?kolega wyżej może podpowie?

 

Dobra a jeśli chciałbym ją sprzedać w tym stanie to na ile mogę liczyć?30zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...