Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ram PaM pAm

Komputer do 1,5k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam komputera do gier (aktualny,który mam nie za wiele mi pozwala). Zdaję sobie sprawę,że za te pieniądze nie wyrwę czegoś "mocnego",ale może akurat. Polecicie coś czy może "ulepszyć" obecnego kompa? Niżej podam parametry:

 

- Procesor Intel® Core2 Duo CPU E4500 2.20GHz

- Ram 3 GB (mam tak naprawdę 4 Gb,ale system 32 bit w dodatku coś przestał czytać kość bo wcześniej pokazywał 3,25 tak jak pokazują systemy 32 bitowe :) )

- Karta Graficzna Nividia GeForce 210

- Zasilacz 350W

 

Liczę na pomoc,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nie ma co ulepszać tylko wymień ten sprzęt.

Rozumiem, że części używane wchodzą w grę.

Ewentualnie dysk można zostawić, chociaż jako dodatkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam komputera do gier (aktualny,który mam nie za wiele mi pozwala). Zdaję sobie sprawę,że za te pieniądze nie wyrwę czegoś "mocnego",ale może akurat. Polecicie coś czy może "ulepszyć" obecnego kompa? Niżej podam parametry:

 

- Procesor Intel® Core2 Duo CPU E4500 2.20GHz

- Ram 3 GB (mam tak naprawdę 4 Gb,ale system 32 bit w dodatku coś przestał czytać kość bo wcześniej pokazywał 3,25 tak jak pokazują systemy 32 bitowe :) )

- Karta Graficzna Nividia GeForce 210

- Zasilacz 350W

 

Liczę na pomoc,pozdrawiam.

 

http://www.morele.net/inventory/info/j63QpH/

 

ze starego kompa dysk na dane i zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz tylko, jeśli jest markowy - średnio w to wierzę. Najlepiej by było z używanych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że nie musi być nowy,ale do takiego miałbym większe "zaufanie". Jeśli z używanych komputerów/części to w co miałbym celować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.pclab.pl/topic/1098783-Komputer-Intel-Xeon-i7-8GB-2x4GB-Kingston-Hyperx-Fury-GTX260-SP216-SSD-HDD-BeQuiet-Cooler-Master-Monitor/

 

A może coś takiego, nawet razem z monitorem.

 

Jak masz swój, to monitor sprzedasz, GTX260 sprzedasz(jakieś 200zł z tego będzie), dokupisz np. 750Ti i będzie przyzwoity sprzęcik. Xeona idzie delikatnie podgonić, bo płyta jakaś super nie jest(brak chłodzonej sekcji i tylko 4PIN CPU zasilanie), ale 3GHz powinno dać radę o ile są opcje w BIOSie.

 

Tylko trzeba się pofatygować osobiście.

 

http://forum.pclab.pl/topic/1100600-i36100-Crucial-8GB-2133MHz-GeForce-GTX750Ti/ albo tutaj 1800zł i nowa platforma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...