Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marki

Antec VSP-5000 - jak ustawić fabryczne wiatraki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Jak w przypadku obudowy Antec VSP-5000 zalecalibyście ustawienie wiatraków?

Fabrycznie Antec zakłąda jeden wyrzutowy na tył i dwa wyrzutowe na górze.

 

Zastanawiam się, czy nie lepiej było by przełożyć te dwa wiatraki z góry na przód (jako wiatraki pompujące powietrze), a górną część obudowy zamknąć dołączoną matą wygłuszającą.

 

 

Jak myślicie, jakie ustawienie wentyli było by najlepsze (mając na uwadze także poziom hałasu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj za każdym razem nowego tematu, bo robi się syf na forum - na ostatnich dwóch stronach naliczyłem 7 tematów, które założyłeś. Wystarczy jeden i tam zadawać pytania.

 

Co do ustawienia wentylatorów to przełożenie dwóch z topu na przód jak najbardziej jest dobrym rozwiązaniem - będziesz miał wtedy pozytywny obieg powietrza i kurz nie będzie się tak bardzo pchał do środka. Górę zaślepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem 2 na przodzie, 2 na topie oraz 1 z tyłu, 2 z góry przełożyłem na przód, na górę założyłem 2 zalmany, do tego miałem podłączony panel nzxt sentry 2, zalmany się kręciły wolniej, obieg powietrza był jak to kolega wyżej pisze pozytywny. Było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...