Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FuShioN

[Zamknięty]Monitor do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie poleciłby ktoś z Was kilka monitorów do kwoty 500zł z przeznaczeniem pod gry? Ważnym obowiązkiem musi być posiadanie złącza HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie możesz wymagać tylko rozmiaru. LG 24MP47HQ-P czy Samsung S24D390HL powinno spasować skoro wymagasz tylko hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie możesz wymagać tylko rozmiaru. LG 24MP47HQ-P czy Samsung S24D390HL powinno spasować skoro wymagasz tylko hdmi.

 

Nie wiem czy wiesz ale oba monitory przewyższają podaną przeze mnie kwotę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o tym że kurs dolara i euro w ostatnim czasie negatywnie wpłynęły na ceny w sklepach? Chcesz to kup 21.5 cali - osobiście unikam tego jak ognia.

 

Edit: Masz tutaj licytację allegro KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

BenQ GL2450 + przejściówka dvi na hdmi i po sprawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GL z przejściówką zamknie się w tej samej kwocie co LG 24MP47HQ-P. Dodatkowo wersja glxx50 jest starsza i gorsza od glxx60 a ta z kolei znowu więcej kosztuje i zamiast zwykłej wersji weźmie HM to znów więcej kosztuje i mamy cenę 600 zł i więcej. Reasumując i tak musisz wydać około 600 zł chyba że chcesz zrezygnować z 23.6-24 cali na rzecz 21.5 cala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o tym że kurs dolara i euro w ostatnim czasie negatywnie wpłynęły na ceny w sklepach? Chcesz to kup 21.5 cali - osobiście unikam tego jak ognia.

 

Edit: Masz tutaj licytację allegro KLIK

 

Wiem o tym, że wpływ ma kurs dolara ale dlatego mówię, że zanim coś podajesz to sprawdź cenę. Napisałem do 500zł a nie powyżej.

A co sądzicie o tym monitorze http://www.morele.net/monitor-benq-gw2270h-779664/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli monitor tylko do gier to nie bierz matrycy VA i jego odmiany jak AMVA. Co do twojego "sprawdź cenę" to w tytule napisałeś do 500 zł a w temacie około 500 zł, uznałem więc że jesteś niezdecydowany. Moim zdaniem powinieneś zalicytować w linku podanym przeze mnie, ale to twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że napisałem do około 500zł ale to nie znaczy, że mam taki budżet abyś podawał mi monitor za 600zł. A mógłbyś jakoś przedstawić mi, dlaczego nie polecasz matrycy VA do gier? Zależy mi tylko na podpięciu monitora do PS4, nic innego nie będzie na nim robione. Ewentualnie w przyszłości możliwe, że będę go podczepiał do PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 i monitor 21.5 cala? To przecież nieporozumienie. Dołóż do 32 cali TV z możliwością podpięcia PC. Zresztą widzę gdzie ta rozmowa zmierza. Pójdziesz prawdopodobnie do sklepu i kupisz byle co z HDMI. Ja przestaję doradzać w tym temacie, ponieważ cokolwiek napiszę tutaj to jestem tym gorszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 i monitor 21.5 cala? To przecież nieporozumienie. Dołóż do 32 cali TV z możliwością podpięcia PC. Zresztą widzę gdzie ta rozmowa zmierza. Pójdziesz prawdopodobnie do sklepu i kupisz byle co z HDMI. Ja przestaję doradzać w tym temacie, ponieważ cokolwiek napiszę tutaj to jestem tym gorszym.

 

Nie rozumiem w ogóle, dlaczego proponujesz mi zakupić telewizor z możliwością podłączenia PC jak obecnie używam latopa. Nigdzie nie napisałem, że jesteś gorszy ale proponujesz mi monitory za kwotę około 600zł i powyżej jak wyraźnie jest napisane, że moim budżetem jest 500zł. Mam obecnie telewizor 42 calowy ale potrzebuję jeszcze dodatkowo do pokoju monitor aby podpiąć PS4 i mieć cały czas dostęp do komputera. Wiele osób tak używa PS4 w tym wielu streamerów, więc nie rozumiem twojego założenia, że grając w gry musisz mieć ekran o przekątnej minimum 32cali. To tak samo jakbyś przecież grał na PC a większość graczy nie wychodzi poza próg 24 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdziesz prawdopodobnie do sklepu i kupisz byle co z HDMI.

To tak samo jakbyś przecież grał na PC a większość graczy nie wychodzi poza próg 24 cali.

KLIK - poradnik jakbyś potrzebował Jak już wspomniałem doradzać dalej nie będę.

jak obecnie używam latopa. Mam obecnie telewizor 42 calowy ale potrzebuję jeszcze dodatkowo do pokoju monitor aby podpiąć PS4 i mieć cały czas dostęp do komputera. Wiele osób tak używa PS4 w tym wielu streamerów

Poza tym mogłeś wspomnieć o tym w pierwszym poście. Bo niby skąd mam wiedzieć że to ma być poboczny monitor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem radzę pomyśleć co piszesz, bo podajesz monitory osobie, które ewidentnie napisała, że ma ograniczony budżet. Nie zależy mi na aż takim rozmiarze, gdyż w pokoju i tak nie będę miał gdzie to umieścić. Nie kupię byle co z HDMI, gdyż jak na razie widzę to żadną odpowiedzią mi nie pomogłeś, gdyż tak jak wyżej wspomniałem podawałeś monitory o zawyżonym budżecie.

Tak jak powiedziałem większość osób, którzy streamują bądź grają na konsoli i muszą mieć dostęp do komputera używają monitora nie większego niż 24cale.

A i najśmieszniejsze jest to, że chyba widzisz różnicę pomiędzy grą na PS4 a grą na PC. Z tego co napisałeś wnioskuję, że na PS4 musisz mieć większy ekran a to w ogóle nie jest prawdą.

 

KLIK - poradnik jakbyś potrzebował Jak już wspomniałem doradzać dalej nie będę.

 

Poza tym mogłeś wspomnieć o tym w pierwszym poście. Bo niby skąd mam wiedzieć że to ma być poboczny monitor?

 

Napisałem ci to w jednym poście, że ewentualnie w przyszłości będę go podczepiał pod PC a obecnie tego nie mam zamiaru robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfffff następnym razem twórz lepiej wątek. Doradzam dobrze, tylko że moje rady dotyczą głównego monitora a nie pobocznego.. Byle co z sklepu KLIK z tej listy pozostaje BenQ GL2250HM i Samsung S22E390HS/EN Wybór tak wielki że łał nie wiem co wybrać i myślisz że wyciągnę Ci z kapelusza coś lepszego?. Tylko mi nie płacz teraz bo coś tam coś tam. Wiem że trochę moja odpowiedź jest niemiła ale skoro mnie tak traktujesz to sam na lepsze traktowanie nie zasługujesz z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfffff następnym razem twórz lepiej wątek. Doradzam dobrze, tylko że moje rady dotyczą głównego monitora a nie pobocznego.. Byle co z sklepu KLIK z tej listy pozostaje BenQ GL2250HM i Samsung S22E390HS/EN Wybór tak wielki że łał nie wiem co wybrać i myślisz że wyciągnę Ci z kapelusza coś lepszego?. Tylko mi nie płacz teraz bo coś tam coś tam. Wiem że trochę moja odpowiedź jest niemiła ale skoro mnie tak traktujesz to sam na lepsze traktowanie nie zasługujesz z mojej strony.

 

Widzę, że ktoś tu jednak nie umie czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane do 500zł, a to, że ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to nie moja wina. Nie traktuję Cię jakoś źle tylko chciałem wyjaśnić abyś następnym razem czytał ze zrozumieniem. A czemu tak odrzucasz ten monitor? - BenQ GW2270H Czym się różni od GL2250HM?

Ale i tak dzięki Ci za odpowiedź, gdyż poświęciłeś swój cenny czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu czemu nie warto pomagać osobom na forum które nie potrafią tworzyć nowego tematu. Co do budżetu to jakbyś nie widział czasami na forum doradzamy dołożyć do trochę droższego monitora, ale skoro ty tego nie jesteś w stanie pojąć i ciągle wytykasz mi czytanie ze zrozumieniem aż chce mi się wymiotować. Człowiek jednak uczy się na błędach, przynajmniej następnego takiego forumowicza oleję z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu czemu nie warto pomagać osobom na forum które nie potrafią tworzyć nowego tematu. Co do budżetu to jakbyś nie widział czasami na forum doradzamy dołożyć do trochę droższego monitora, ale skoro ty tego nie jesteś w stanie pojąć i ciągle wytykasz mi czytanie ze zrozumieniem aż chce mi się wymiotować. Człowiek jednak uczy się na błędach, przynajmniej następnego takiego forumowicza oleję z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

 

Nie no ty to jednak masz jakieś problemy ze sobą człowieku, niby gdzie źle założyłem nowy temat? Weź nie wiem kup sobie soczewki czy okulary bo chyba nie umiesz czytać, że jest napisane do 500zł. Nie chcę Cię jakoś obrażać ale tak to już się nie da, jeżeli przychodzi taka osoba i twierdzi, że źle założyłem temat. Weź się opanuj a nie ciągle brniesz w te swoje przekonania, że ktoś źle sprecyzował temat, bo prostu nie umiesz czytać! Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie twoje durne 500 zł, często się poleca lepszy monitor lub większy ponad budżet. Nie napisałeś w temacie PS4, ani że to poboczny monitor. Po wielkiej spekulacji jak ja to źle doradzam dopiero raczył Waść Pan Szanowny poinformować. Tylko ty wiedziałeś tak naprawdę czego szukać. Okazało się na końcu że nie potrzeba tutaj wielkiej rady, tylko umiejętność z korzystania filtrów w sklepie internetowym. Proszę się tutaj nie ośmieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie twoje durne 500 zł, często się poleca lepszy monitor lub większy ponad budżet. Nie napisałeś w temacie PS4, ani że to poboczny monitor. Po wielkiej spekulacji jak ja to źle doradzam dopiero raczył Waść Pan Szanowny poinformować. Tylko ty wiedziałeś tak naprawdę czego szukać. Okazało się na końcu że nie potrzeba tutaj wielkiej rady, tylko umiejętność z korzystania filtrów w sklepie internetowym. Proszę się tutaj nie ośmieszać.

 

 

nie trać czasu na tego ignoranta....niech sam kombinuje i traci czas na zakładanie kolejnych wątków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trać czasu na tego ignoranta....niech sam kombinuje i traci czas na zakładanie kolejnych wątków

 

Na ignoranta, nie wiem czy zauważyłeś ale to on wpierw zaczął źle się wyrażać. Wystarczyło przeczytać bodajże w trzecim czy tam którymś bo tam napisałem ze będzie to mój poboczny monitor. A to ze ktoś już nie umie czytać ze zrozumieniem i dalej dyskutuje jak napisałem ze temat do zamknięcia to już nie moja wina.

Dyskusja uważam za zamkniętą, wiec nie mam zamiaru odpisywać na te durne wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi słowo "poboczne" w twoich postach. Z początku to monitor do gier, później w 4 poście piszesz że to monitor stricte do PS4, dalej w 5 poście wspominasz coś o streamerach gdzie ja domyśliłem się że monitor który szukasz to monitor poboczny a od Ciebie dalej brak informacji. AbsolusQ ma rację i dlatego doszedłem do takiego wniosku

Utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu czemu nie warto pomagać osobom na forum które nie potrafią tworzyć nowego tematu. Co do budżetu to jakbyś nie widział czasami na forum doradzamy dołożyć do trochę droższego monitora, ale skoro ty tego nie jesteś w stanie pojąć i ciągle wytykasz mi czytanie ze zrozumieniem aż chce mi się wymiotować. Człowiek jednak uczy się na błędach, przynajmniej następnego takiego forumowicza oleję z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

FuShioN moja wina że początkowe rady i modele monitorów były nietrafione, ale jest to spowodowane nieumiejętnym prowadzenia wątku przez autora od samego początku. Ostatecznie winą za wszystko możesz obarczać tylko siebie FuShioN. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi słowo "poboczne" w twoich postach.

Wystarczy poszukać to znajdziesz, bo ja znalazłem. ;)

 

 

FuShioN moja wina że początkowe rady i modele monitorów były nietrafione, ale jest to spowodowane nieumiejętnym prowadzenia wątku przez autora od samego początku. Ostatecznie winą za wszystko możesz obarczać tylko siebie FuShioN. Gratuluję.

 

Ale ty o jednym a ja o drugim. Co ma wspólnego to, że monitor jest poboczny do tego, że mam ograniczony budżet? Nie wiem nie umiesz się przyznać do winy, że nie umiesz nawet przeczytać pierwszego postu bądź tytułu tematu? Ewidentnie tam było napisane do 500zł a ty podawałeś mi za każdym razem monitory w przedziale ok. 600zł i powyżej. Wiem, wiem zaraz mi zaczniesz tutaj mówić o kursie dolara, ale co mi z tego jak monitor kupuję teraz a ceny przed skokiem kursu mnie nie interesują.

Następnym razem radzę się poważnie zastanowić co piszesz bo aż mi żal tego czytać. Tak jak wcześniej napisałem nie mam zamiaru prowadzić dyskusji z osobą, która ciągnie ten temat i próbuje udowodnić swoją rację, której nie ma.

Abyś zrozumiał: "Tu nie chodziło o to czy jest to poboczny czy nie, a o budżet"

 

Temat do zamknięcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszukać to znajdziesz, bo ja znalazłem. ;)

Abyś zrozumiał: "Tu nie chodziło o to czy jest to poboczny czy nie, a o budżet"

Wskaż razem z całym postem.

Mnie twój budżet nie obchodzi. W wielu wątkach proponuje się droższe rozwiązanie i kij Ci w oko. Najważniejsze jest wiedzieć jaki to monitor ma być i wybacz główny monitor(gdzie wszędzie tak zakładamy jeśli autor nie pisze inaczej) to zupełnie co innego niż poboczny. Zazwyczaj taki klient nie zamierza dopłacać do monitora pobocznego gdzie ty jesteś idealnym przykładem, natomiast ktoś kto szuka monitora głównego postępuje odwrotnie a nawet jeśli nie dołoży to rozważa podaną radę zamiast tępić ludzi mu pomagających. Wiem wiem pewnie ten post dla Ciebie jest niezrozumiały z oczywistego powodu który AbsolusQ od razu dostrzegł: jesteś ignorantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczyło przeczytać bodajże w trzecim czy tam którymś bo tam napisałem ze będzie to mój poboczny monitor.

 

Nie ma za co ;)

Ale ty zabawny jesteś, jak doradzasz w tematach to przede wszystkim powinieneś się sugerować budżetem bo co Ci z tego, że podasz droższy jak i tak osoba nie będzie w stanie go kupić. A po drugie to niby gdzie Cię tępiłem, zacząłeś wyzywać to po prostu Ci wytłumaczyłem ale widzę nadal tego nie rozumiesz. Nawet osoba, która chce główny monitor ale nie ma więcej na wydanie to ciekawe jak ci dołoży.

A poza tym to radzę się nauczyć wpierw znaczenia słowa "ignorant" zanim go używacie, bo widzę, że w niektórych przypadkach to wiedza na temat słownictwa na tym forum jest strasznie uboga.

Wszystko rozumiem, że niby w innych wątkach się podaje droższe ale było jasne napisane do, a że ty tego nie możesz zrozumieć to już nie moja wina. Nie musisz już się tutaj męczyć z pisaniem bo i tak więcej już Ci nie odpiszę. Nie będę rozmawiał z osobą, która tego nie może pojąć więc dyskusję uznaję za zakończoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...