Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pietras54

Zestaw komputerowy za 4300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W najbliższym czasie kupuję komputer, więc zwracam się do was z prośbą o pomóc w doborze części, z których będzie się składał.

-jak dotąd byłem graczem konsolowym, więc nie posiadam żadnych części, nawet monitora.

-myślę że z podkręcaniem dam sobie radę

-w zestawie ma się znaleźć to co niezbędne do uruchomienia PC, oraz napęd optyczny i karta sieciowa Wi-Fi

-PC będzie służył tylko do gier

-w czasie gdy wyjdą nowe karty graficzne mam zamiar zamienić starą grafikę na nowszą

-chcę by w zestawie znalazła się grafika sapphire r9 390 nitro

-monitor który zamierzam kupić do tego PC to model AOC i2269Vwm

 

Myślę że to wystarczające informacje, które pomogą wam w złożenie solidnego zestwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja http://www.morele.net/inventory/info/RUewvL/

 

Wybrałem GTX 970, bo ma jakiekolwiek możliwości OC co podnosi jego wydajnośc znacznie na tle R9 390. Na stocku są to niemal równe karty, przy czym 970 ma niższy pobór i lepiej wykorzystuje niekręcony procesor.

 

Monitor wybrałem od LG, ponieważ po prostu jest większy, jak chcesz to sobie zamień.

 

Wybrałem również płytę w rozmiarze ATX, z powodu tego, żeby sieciówka nie zasłaniała nadmiernie chłodzenia grafiki, z tego samego powodu wybrałem karte PCI, a nie PCIe, ponieważ może być bardziej oddalona od grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...