Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pietras54

Zestaw komputerowy za 4300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W najbliższym czasie kupuję komputer, więc zwracam się do was z prośbą o pomóc w doborze części, z których będzie się składał.

-jak dotąd byłem graczem konsolowym, więc nie posiadam żadnych części, nawet monitora.

-myślę że z podkręcaniem dam sobie radę

-w zestawie ma się znaleźć to co niezbędne do uruchomienia PC, oraz napęd optyczny i karta sieciowa Wi-Fi

-PC będzie służył tylko do gier

-w czasie gdy wyjdą nowe karty graficzne mam zamiar zamienić starą grafikę na nowszą

-chcę by w zestawie znalazła się grafika sapphire r9 390 nitro

-monitor który zamierzam kupić do tego PC to model AOC i2269Vwm

 

Myślę że to wystarczające informacje, które pomogą wam w złożenie solidnego zestwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem propozycje również tutaj, bo założyłeś 2 te same tematy:

 

Moja propozycja http://www.morele.net/inventory/info/RUewvL/

 

Wybrałem GTX 970, bo ma jakiekolwiek możliwości OC co podnosi jego wydajnośc znacznie na tle R9 390. Na stocku są to niemal równe karty, przy czym 970 ma niższy pobór i lepiej wykorzystuje niekręcony procesor. W zasadzie nie ma większego sensu, żeby kupować R9 390.

 

Monitor wybrałem od LG, ponieważ po prostu jest większy, jak chcesz to sobie zamień.

 

Wybrałem również płytę w rozmiarze ATX, z powodu tego, żeby sieciówka nie zasłaniała nadmiernie chłodzenia grafiki, z tego samego powodu wybrałem karte PCI, a nie PCIe, ponieważ może być bardziej oddalona od grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na monitor mam osobny budżet. Przepraszam jeżeli napisałem niezrozumiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze w takim razie http://www.morele.net/inventory/info/bqER7e/ Sieciówke sobie tylko z tamtego przerzuć bo chyba zapomniałem. Zawsze można np. lepszą obudowę, brakuje SSD, możnaby szybszy ram, ale postawiłem na to, żeby dorzucić do płyty. Uważam że nie ma co na niej oszczedzać na siłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...