Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fgn

Laptop do 2 000 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przeczytałem podobne tematy jednak mój będzie się różnił.Czy kupując laptop do 2tys. będzie tak samo dobry/lepszy niż ten:

Acer aspire e1-571G

Procesor : I5-3230M with turbo boost to 3,2GHz

Grafa : GeForce 710M 2GB VRAM

15.6" HD LED LCD

4gb RAM

500 HDD

 

Ten laptop pozwala mi pograć w D3,LOL a nawet CS:GO

Jednak już służy mi ponad 2 lata i temp. pod obciążeniem jest spora.

 

Proszę o odpowiedz na powyższe pytanie ewentualnie jeśli uzyskam taki sam sprzęt za mniej niż 2k to byłbym bardzo zadowolony. Pozdrawiam

 

PS.Często polecacie ASUS R556LB-XO153T jednak nie chciał bym tyle wydawać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODBIJAM PROSZĘ SZYBKO ZALEŻY MI NA CZASIE ! MAM KUPCA NA SWOJEGO I NIE WIEM CZY WARTO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie nikt nie pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograć bez problemu

 

Nawet na BF4 i NFS-Rivals

 

Mozesz dołożyć jeszcze SSD to przyspieszy system a HDD na dokumenty i gierki ale najpierw musić kupić kosz na dysk a DVD na usb . Będzie GItara

 

Nie ważne czy to Intel czy AMD ale widzę ze to NV 940m spokojnie starczy

 

Bo ten NV 710m nie nadaje :/

 

Musisz polować na minimum NV 940m , NV 945m , NV 860m , NV 850m albo AMD 8750m , R7 260 i R7 360 . Tak samo intel i5 z xxxU !! albo AMD A8 albo A10

 

NV 710 jest dobry do LOL'a i poradzi trochę z CS:GO ale świetnie sprawdza jako multimedia i do pracy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej do 1500zł nie znajdę takiego jak ten?pod względem wydajności?Zakładam że pogram tylko w lola i D3?do CS: go mam w sumie stacjonarkę.Może jakaś ciekawa propozycja do 1500zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając taki (2 miliony pln) budżet to wykup wszystkie dostępne w sklepie. Po testuj, a następnie wybierz jeden a resztę zwróć w ciągu 14 dni.

 

A tak bardziej serio.

Za 1500pln nie kupisz dobrego laptopa to raczej najtańsze budżetowe zabawki. Coś aby jakoś podziałało musi kosztować minimum 2k pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmiąc trola spytam inaczej co z takim budżetem będzie najlepsze?konkretnie propozycję.Budżet mam taki że mogę ci kupić kaftan jak potrzeba a jednak chcę wydać 1500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...