Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wuadator

Laptop 15" do gier/ codzinnego użytku "ŁADNY" do 4000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie, poszukuje laptopa, na którym będzie można pograć, ALE będzie w miarę lekki i ładny. Wiem jak to brzmi, ale będzie to laptop dla mojej żony, a ja raz na jakiś czas będę go zabierał i chciałbym sobie pograć w jakieś nowsze tytuły.

Jeśli chodzi o wygląd, to podobają jej się ultrabooki, ale ustaliliśmy, że 15 calowy też może być i nawet spodobał się jej ten asus :http://www.x-kom.pl/p/251223-notebook-laptop-156-asus-x550jx-dm152h-i7-4720hq-8gb-1tb-dvd-win8-gtx950.html?partnerid=100448925&sm12=NDc=&ts=1454402536&token=2d25ad9e94078707fd7a3d3783838d00

Zastanawiałem się tylko, czy można dostać coś w miarę podobnego wizualnie z odrobinę lepszą kartą graficzną, np gtx 960m.

 

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer VN7-591G i7-4720HQ/8GB/1000+8/Win8 GTX960M FHD

Jeżeli szukacie białego to będzie ciężko, może MSI PE60. Acer z mojego linku jest smukły i lekki. Ma ciekawy, stonowany design. Według mnie wygląda nieźle, jak na multimedialny laptop. Wydajność wystarczy do nowych tytułów na średnich i FHD, chociaż z W3 może być ciężko. Jest cichy i chłodny. Niestety trochę ponad budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer VN7-591G i7-4720HQ/8GB/1000+8/Win8 GTX960M FHD

Jeżeli szukacie białego to będzie ciężko, może MSI PE60. Acer z mojego linku jest smukły i lekki. Ma ciekawy, stonowany design. Według mnie wygląda nieźle, jak na multimedialny laptop. Wydajność wystarczy do nowych tytułów na średnich i FHD, chociaż z W3 może być ciężko. Jest cichy i chłodny. Niestety trochę ponad budżet.

 

Całkiem ciekawie wygląda, spełnia w sumie wszystkie wymagania, budżet nie jest jakimś wielkim problemem, więc mam nadzieje tylko, że znajdę podobny laptop do tego w jakims media markcie/x-komie, zeby pokazać żonie na żywo jak wygląda ;-)

dzięki za szybką odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobają Ci się laptopy w wersji SLIM, czyli cienkie, to zobacz:

Lenovo Y700-15 i5-6300HQ/8GB/1000/Win10X GTX960M FHD IPS

Matryca fullHD IPS, aluminiowa obudowa, sztywna pokrywa i mocne zawiasy. Procesor i5HQ 4-rdzenie 4-wątki najnowszej 6-tej generacji Skylake + szybki ram DDR4. Grafika GeForce'a GTX960M, dobrze współpracuje z tym procesorem, jest dla niej optymalny. System operacyjny w zestawie. Podświetlana klawiatura, głośniki markowe JBL.

 

Do tego jest na niego promocja wciąż jeszcze, nie wiadomo jak długo potrwa. Wpisując w koszyku pod produktem kod: dysk-gratis dostajesz do niego dysk SSD pod M.2 128GB - czyli pod drugi slot i masz 2 dyski wewnątrz. SSD znacznie przyspiesza pracę systemu czy programów:

 

No i atrakcyjna oferta się tworzy w przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS GL552VW-CN019T-8 i5-6300HQ/8GB/1TB/Win10X GTX960

Nowość od Asusa, ma procesor 4 rdzeniowy oraz przyzwoita grafike. Matowa matryca FULL HD IPS dobrej jakości + powłoka EWV - Enhanced Wide Viewing - specjalna powłoka matrycy, która ma za zadanie polepszać kąty widzenia (głównie w poziomie), dobrej jakości wykonanie przy tym ładna stylistyka, dużym plustem jest miejsce na dodatkowy dysk SSD m2. System windows 10 o wartosci 400 zł w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem lenovo. "najładniejszy" wg mojej żony był ACER, ale jakiś taki plastikowy się wydawał, a ASUS zbyt kosmiczny/gamingowy design, więc doszliśmy do kompromisu:)

Dzięki za odpowiedzi i pomoc.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus gamingowy kosmiczny a Lenovo tradycyjny xD aha

Jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop będzie dopiero we wtorek, ale dla osób, które to ciekawi napiszę tylko, że montują ten dysk SSD, który jest w gratisie, bo dzwonilem i pytalem jak to jest (piszę teraz, bo promocja do 14 lutego)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac, ze parametry techniczne schodza na dalszy plan, albo nawet w ogole wychodza i znikaja :D

ten lapek to najwyzej do facebooka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...