Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Trunus

Karta Graficzna do 200zł +/-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję karty graficznej do 200 zł +/-

Dlaczego tylko do 200 zł? Ponieważ chce w przyszłości kupić dużo lepszy komputer a do tego co mam teraz nie wymagam czegoś super.

Przeglądałem trochę forum i widziałem często karty takie jak np GTS 450, nvidia gtx 460 nvidia gtx 650 Radeon hd7770 lub hd7750, GTX 550 TI .. może coś jeszcze znacie ciekawego?

Ogólnie preferował bym karty nvidii, no chyba że naprawdę jakieś karty radeona są bardzo efektywne.

Karty bym używał najczęściej do cs go, Fifa 15/16 oraz może GTA V jeśli mój procesor by jeszcze to udźwignął.

 

Wcześniej miałem kartę graficzną: Gainward GeForce 8800 GT 1024MB 8800GT PX 1024 2DVI TV BOX, ale pojawiły się na niej artefakty, teraz mam zastępczą. (na dole link)

Mój link

 

Zasilacz CHIEFTEC GPA-500S8

 

Podaję specyfikację komputera.

 

X8M9ENI.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak i tak będzie problem na tym procu. Fifa i gta to średnio będzie bo lubią 4 rdzenie intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Polecam Ci do tego zestawu GTX 560/460/450

 

Jakiejś konkretnej firmy te karty, chodzi mi gainward, asus, msi, zoltac itd? Czy bez różnicy?

 

Jednak i tak będzie problem na tym procu. Fifa i gta to średnio będzie bo lubią 4 rdzenie intela.

 

OK rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...