Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dermahd

Jako procesor wybrać do GTX 670:?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mam GTXa 670 w wersji 2GB od gigabyte i zamierzam zmienić leciwego AMD Athlon II 641 na coś nowego. Mam na ten cel 600zl. Zastanawiam sie nad fx-8300 a i3-4170. Który z tych procesorów będzie lepszym wyborem do mojej grafiki? Gram głównie w CS GO a także w Wota, GTA V i Fife 16. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOT lubi 1 mocny wątek, ogólnie dowolny procesor AMD choćby najszybszy, szału w tej grze nie robi. Z kolei GTA nie lubi 2 wątków. i3 będzie ok. Jak mogą być używki, to i5 s1155 też by było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej właśnie jakąś używkę 2x00. Z nówek zostaje ta i3'ka, w AMD'ki się nie pakuj nie ma sensu. Jeśli masz 600zł na samego proca i do tego jeszcze płyta to oczywiście 2500k i coś na p67.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z używkami może być ryzykownie i dlatego nie chce sie w nie pchać. Generalnie mowicie ze ten i3 będzie sensowniejszy? A może skylake 6100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie procesory są praktycznie niezniszczalne, jeśli działa, to będzie działać. Aczkolwiek jeśli tak bardzo się boisz... Twoja sprawa ;) Między 6100 i 4170 nie ma praktycznie żadnej różnicy, za tą pierwszą przemawia tylko pseudo-nowa podstawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem żeby włożyć tam 8gb ddr4 tak przyszlosciowo bo w końcu ddr3 ma juz 8 lat i ten skylake nie wydaje sie głupi. Co o tym myślicie? Lepiej 4170 i ddr3 czy 6100 i ddr4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem żeby włożyć tam 8gb ddr4 tak przyszlosciowo bo w końcu ddr3 ma juz 8 lat i ten skylake nie wydaje sie głupi. Co o tym myślicie? Lepiej 4170 i ddr3 czy 6100 i ddr4?

Skoro masz na to fundusze i widzisz testy,wiadomo że i3 6100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...