Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gamemaster6

Lajkowanie stron na Facebooku

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś kryteria lajkowania stron na FB,np.że lajkujecie tylko strony które lubi 10 waszych znajomych albo tylko fejmy lub nigdy fejmy itd.Dzielcie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generlnie klikam lubię to na rzeczach, które lubię, ale ja tam się nie znam, za stary na fejsbooka jestem :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generlnie klikam lubię to na rzeczach, które lubię [...]

Bez sensu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie klikać nic, bo za kilka lat zaleją nas na FB reklamy wyliczone na podstawie tego, co lubimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie klikać nic, bo za kilka lat zaleją nas na FB reklamy wyliczone na podstawie tego, co lubimy ;)

 

Podzielam opinnię, tak samo mało lajkuje, bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie klikać nic, bo za kilka lat zaleją nas na FB reklamy wyliczone na podstawie tego, co lubimy ;)

Reklamy? Jakie reklamy?

Mf94dIo.jpg

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie klikać nic, bo za kilka lat zaleją nas na FB reklamy wyliczone na podstawie tego, co lubimy ;)

Lepiej klikać nic, bo za kilka lat zaleją nas na FB reklamy tego, co nie lubimy :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten przycisk "nic" :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#usunkonto

 

 

 

Zacznij żyć życiem a nie jakimś Facebookiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie klikać nic, bo za kilka lat zaleją nas na FB reklamy wyliczone na podstawie tego, co lubimy ;)

Już nas zalewają. Ale to chybs lepiej żeby reklamy (skoro już muszą być) były spersonalizowane, niż żeby to było losowe?

 

Poza tym, jak zawsze kuleje podstawowa logika: klikasz w jakieś tam lajki czegoś, czym się interesujesz i chcesz otrzymywać więcej informacji w tym konkretnym zakresie/temacie w przyszłości. Jak nie 'zalajkujesz' pejdża, to nie dostaniesz tego, co chcesz, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie klikać nic, bo za kilka lat zaleją nas na FB reklamy wyliczone na podstawie tego, co lubimy ;)

Jeszcze nie widziałem na swoim wallu reklam z Hitlerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nas zalewają. Ale to chybs lepiej żeby reklamy (skoro już muszą być) były spersonalizowane, niż żeby to było losowe?

 

Poza tym, jak zawsze kuleje podstawowa logika: klikasz w jakieś tam lajki czegoś, czym się interesujesz i chcesz otrzymywać więcej informacji w tym konkretnym zakresie/temacie w przyszłości. Jak nie 'zalajkujesz' pejdża, to nie dostaniesz tego, co chcesz, nie?

 

W nic nie klikam przeważnie, chyba że jest jakieś głosowanie. I denerwują mnie zaproszenia przysyłane od znajomych do polubienia postów czy stron. A najgorsze są wymuszenia na konkursy: polub, udostępnij, zaspamuj dalej.

 

Odnośnie polubień ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-878GlpKstM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zainstalować jakiś bloker reklam na FB w postaci dodatku do przeglądarki i reklam niet. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nic nie klikam przeważnie, chyba że jest jakieś głosowanie. I denerwują mnie zaproszenia przysyłane od znajomych do polubienia postów czy stron. A najgorsze są wymuszenia na konkursy: polub, udostępnij, zaspamuj dalej.

 

Odnośnie polubień ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-878GlpKstM

Musiałaś w coś kliknąć, inaczej miałabyś pustego fejsa :)

Jest jakiś konkretny powód do obejrzenia tego 7.5min filmiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie klikać nic, bo za kilka lat zaleją nas na FB reklamy wyliczone na podstawie tego, co lubimy ;)

 

 

To ja czekam na takie reklamy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest jakiś konkretny powód do obejrzenia tego 7.5min filmiku?

 

Pasuje do tematu. To wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Algorytm wyświetlania reklam na fajnie jest tak prymitywny że aż dziw że pieniądze przynosi jakieś. Mam polubione jakies strony które lubię to mi pokazują reklamy tych stron. Po kiego uja? Przecie już je lubię.

 

Ja jedynie nie akceptuje jak po zalajkowaniu jakąś stronę zaczyna wrzucać jakiś spam w moim imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś konkretny powód do obejrzenia tego 7.5min filmiku?

Żadnego. Nic odkrywczego. W skrócie - lajki na facebooku to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegacie od tematu. Czekam na konkretne odpowiedzi

Dałem ci konkretną odpowiedź, to że nie pasuje do tego jakiej oczekujesz nikogo nie obchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np.że lajkujecie tylko strony które lubi 10 waszych znajomych

Wyjątkowo słaby sposób na dowartościowanie się - lajkować coś nie dlatego że samemu się to lubi, ale dlatego że inni to lubią. Pewnie to jedna z rzeczy którą można podpiąć pod motyw przynależności do grupy, który jest tak istotny dla młodzieży w wieku gimnazjalnym. Inne to np. publiczne przeklinanie, palenie fajek... osoby w tym wieku wiele zrobią by nie czuć się wykluczone.

 

Ja nie wiem jak można mieć problem z tak prostą rzeczą. Używasz fejsa zgodnie z zamysłem cukierbega? Lubisz coś -> lajkujesz to.

 

Może jestem starej daty, ale czym u licha są "fejmy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegacie od tematu. Czekam na konkretne odpowiedzi

Lajkuję to co mnie śmieszy, jest ciekawe, wartościowe, przydatne, żeby mieć szybki dostęp do interesujących mnie informacji.

 

Może jestem starej daty, ale czym u licha są "fejmy"?

To takie facebookowe Eurogąbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zainstalować jakiś bloker reklam na FB w postaci dodatku do przeglądarki i reklam niet. ;)

 

To ja poproszę o namiary na bloker który wywali mi z fb proponowane strony, sponsorowane fanpejdże itp badziewia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o namiary na bloker który wywali mi z fb proponowane strony, sponsorowane fanpejdże itp badziewia.

Ustawienia > Bezpieczeństwo > Dezaktywuj konto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...