Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ziomek033

Komputer 3,5k GRY / OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Za niedługo planuję kupić skrzynkę do grania i OC do kwoty 3500 zł.

Zależy mi na:

Procesorze: i5 6600k

Płycie głównej: na chipsecie Z170 ale nie drogiej,z przyzwoitą dźwiękówka.

Karta graficzna: myślę o najtańszym gtx 960 z 4gb pamięci za rok,dwa może zmieniłbym na lepszą.

Dysk SSD dokupię później.

Obudowa: jakąś solidną do 200 zł, choć można przyoszczędzić na niej, nie zależy mi na wyglądzie tylko co mam w środku :)

Prosiłbym za bardzo nie naginać kwoty w górę chyba,że ma to jakiś większy sens.

Sam złożyłem coś takiego :)

 

fwlo52.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw dosyć dobrze dobrany - jedyne co bym zmienił to płytę na MSI Z170A Gaming M3 - dużo lepszy układ dźwiękowy jak i ogólnie cała płyta :) Uwzględniając promocje CashBack od MSI wyjdzie ta sama cena co za tego (nie objętego promocją) Z170-A Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem właśnie wiele dobrego o tej płycie co Pan poleca i to tym cashbacku.

Tylko czy jak kupie w esc, dostane ten cashback? Bo niewiem czy to nie trzeba w jakimś punkcie MSI.

Jeszcze wpadłem na pomysł zmienić obudowę na gladiusa m20 i 70 zl zaoszczedzone dołożyć

do lepszej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PW poszła oferta po której bez problemu skorzystasz z promocji. Obudowę można zmienić tak jak piszesz, choć M20 jest już sporo biedniejsza pod względem zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Z drugiej strony kartę na pewno tez warto rozważyć z jakimś autorskim chłodzeniem - za 920zł można dostać GIGABYTE GeForce GTX 960 4GB OC (GV-N960OC-4GD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...