Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

boogle

Niskobudżetowo słuchawki z mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym komputerze mamy słaba Integre (H110M Pro-VD z Realtek ALC-887.

 

Jakie sluchawki do TSa i sluchania muzyki warto dokupic do tak slabej karty? Da sie za 100 zł cos dobrac czy tez karta juz sama w sobie jest "waskim gardlem" i byle sluchawki a jakies lepsze to i tak bez roznicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup słuchawki na usb. ;)

MAMY PIERWSZĄ NOMINACJĘ NA NAJGORSZĄ RADĘ 2016 ROKU!

co do słuchawek to headsetu żadnego nie kupisz dobrej klasy. Za to może się uda kupić takstary hd2000 i jakiś osobny mic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jeszcze większej taniości ew. Superlux hd681 + osobny mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jeszcze większej taniości Maxell Retro DJ, a jeszcze taniej Tracer Opal (grają OK, ale pałąk nie wygląda na trwały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon moze byc zalmana? Bo gdzies widzialam ze polecany.

 

Najtaniej wychodza mi te superluxy.

 

Chcialam jeszcze zapytac o takie sluchawki czy do czegos sie nadaja:

 

 

Sennheiser HD201 oraz HD202

Creative HQ1600

XX.Y Dynamic 10

Skullcandy Lowrider 2.0 lub UPRock 2.0

Słuchawki CREATIVE Fatal1ty Gaming Headset

A4 TECH Bloody Combat G500

LENOVO Headset P950(B)WW

PANASONIC Słuchawki RP-HX250E-K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych znam HD202, które możesz sobie odpuścić, i Fatality, które po modach grają tak, że kopara opada, ale bez modów nic ciekawego.

 

Najtaniej to wychodzą Tracery (w morelach niecałe 44zł dałem) + Zalman. Jak nie boisz się pękającego (być może) pałąka to warto je wziąć.

Fatalnie chodzi regulacja długości pałąka, boję się tam cokolwiek ruszyć, ale może ustawione w jednej pozycji trochę pożyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do słuchania muzyki, to jednak bym polecił Superlux HD681 i osobny mikrofon, np. ten: http://www.dx.com/p/mini-clip-on-microphone-7080 lub MediaTech MT390.

Moja koleżanka słuchała HD681 na jeszcze gorszej integrze i była wniebowzięta słuchając na nich muzyki. Jak na ten budżet nic lepszego jak narazie nie ma, i na nich odkryjesz muzykę na nowo nawet na integrze.

Tak czy siak IMO lepiej kupić lepsze i trwalsze słuchawki, bo zagrają lepiej niż tańsze. A ewentualne lepszej jakości źródło można zawsze dokupić w nieokreślonej przyszłości.

 

Te wymienione przez ciebie: HD201, Uprock i Fatal1ty słuchałem:

Skullcandy Uprock - jedyne słuchawki, które miałem ochotę po paru minutach słuchania wyrzucić przez okno. Dno totalne + metr mułu. Powinno się zakazać ich produkcji. Mój brat miał takie samo zdanie, a nie siedzi wogóle w audio.

Fatal1ty - malutkie jak dla dziecka plastikowe marketowe gówienko (nawet ucho nie wchodziło całe), które wali po uszach basem.

Najlepsze z tych trzech to HD201, które też są malutkie i przez to niewygodne, które grają bardzo kiepsko z integry (konieczne lepsze źródło) a itak są daaleeko w tyle za HD681.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc.

Musze tylko przymierzyc te 681 bo skoro hd201 sa dla Was male to sie boje jakie ogromniaste beda superluxy. Te 201 widzialam w sklepie i mi sie w sam raz wydawaly. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mikrofon od zalmana ten za 20zł przyczepiany do przewodu, znajomi nie narzekają ;)

Moim zdaniem lepiej dozbierać grosza i kupić Kingston HyperX używane. Świetnie słuchawki w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sam raz to będą właśnie HD681 :)

Te HD201 mogły się wydawać okej, ale tylko na pierwszy rzut oka, po jakimś czasie dałyby o sobie znać. Mają płytkie pady ceratopodobne i taką bardziej sztywną, mało elastyczną konstrukcję... bardzo podobną zresztą do tych Fatal1ty (choć plastik lepszej jakości). No i to konstrukcja zamknięta w dodatku.

HD681 ze swoją opaską, dużymi skóropodobnymi padami i zarąbistą elastycznością pałąka lepiej się sprawdzają. Już dwóm dziewczynom je poleciłem (trzecia być może w drodze) i żadna na wygodę lub wielkość nie narzekała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja 681b moze tez byc?

Imo nawet lepsza - podobno ten sam przetwornik co w HD681 EVO, czyli bardziej naturalna średnica :) .

 

Co do skórkowych padów Superluxów, to imo ciężkostrawne w cieplejsze dni bez skarpetkowego moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakas alternatywa wygodniejsza czy nie w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SL 681 EVO z welurami lub dokupić takie pady pod HD681

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, już nie przesadzajcie z tym narzekaniem na pady Superluxów. Przecież to zupełnie normalne że w ciepłe dni skórkopodobne pady są ciężkostrawne, taka już ich natura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W softskinach HM5 zdecydowanie łatwiej wysiedzieć ;) . Tylko one kosztują prawie tyle co te słuchawki :( .

W razie co mam na sprzedaż zamienniki welurków AKG K240 - pasują idealnie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj wiecej szczegolow na pw :) Zebym wiedziala co i jak zanim sie zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak "zdecydowanie" to bym nie powiedział (pod względem pocenia)... skórkopodobne pozostaną skórkopodobnymi, jedynie miękkość gąbki może być wygodniejsza, ale jednak właściwości potno-nieprzewiewne pozostaną na podobnym poziomie. Sam to specjalnie wielokrotnie porównywałem w letnie dni.

Z tego względu jeśli ktoś nie będzie mógł się przyzwyczaić do tych właściwości lub ma na nie jakąś alergię i skóra mu tego nie toleruje (są takie osoby), to pozostają albo materiałowe, albo welury albo hybrydy... albo ten prosty skarpetkowy mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilam 681B.

Witamy w gronie miłośników dobrego dźwięku :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Geniusa słuchawki, ale bez tych bajerów i wibracji-swoją drogą ciekawa funkcja. Nie narzekam na ta markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibracje? Słuchawki kupuje się by grały, nie żeby wibrowały. Jak chcemy wibracje to lepiej zaopatrzyć się w towar innej kategorii. Nie będę pisał jaki, bo dzieci tu siedzą. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, żeby nie zakładać specjalnie nowego tematu więc zapytam tutaj. Potrzebuję propozycję na słuchawki do 150 i do 200 zł. Obojętnie czy USB czy jack. Będą grały na integrze ALC892. Bez mikrofonu, mam osobny. Zastosowanie: Głownie gry i muzyka na pc. Preferuje wokół uszne. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...