Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mariano1111

Mysz pod clawgrip do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję dla siebie nowej myszki:

 

- obecna mysz: CM Storm Recon

- powód zmiany gryzonia: szukam czegoś lepszego

- rozdziałki w grach: 1280x960 / 4:3 CS GO

- DPI: 800

- czułości w grach: 1.57 (CS:GO)

- czułość w Windows: 6/11

- czułość w sterach myszki: -

- pełny obrót: 40cm

- gram w: CS:GO

- podkładka: Tesoro Aegis x3

- ilość przycisków: wystarczą 3

- budżet: +/- 300zł

- długość dłoni 18,5 cm

- chwyt: claw grip

- uwagi: Z obecnej myszki nie do końca jestem zadowolony, zdarza się, że mocno ją naciskam i przy dłuższych sesjach boli mnie mały palec.

Od myszki wymagam jak najlepszej precyzji z racji tego, że gram tylko w CS:GO oraz by była jak najwygodniejsza i nie męczyła dłoni, fajnie jakby miała dobrze wyprofilowany prawy bok.

Nie potrzebuję dodatkowych przycisków i makr, ale jeśli będą to nic się nie dzieje

 

Obecnie zastanawiam się nad 3 myszkami

- Zowie FK1

- Zowie ZA12

- Mionix Avior 7000

 

Każda z nich ma dobry sensor, mi natomiast zależy najbardziej na wygodzie użytkowania, ma po prostu dobrze w ręce leżeć.

Czy ktoś z was miał je w rękach ? która będzie najwygodniejsza ?

 

Z chęcią przetestowałbym je w jakimś sklepie w Krakowie, ktoś się z was orientuje czy istnieje taka możliwość? Jeśli tak to gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Zowie EC2-A - bardzo wygodna pod claw gripa, w krakowie raczej nie ma jak przymierzyc, ale mozesz zamowic sobie jedna sprawdzic jak Ci pasuje i najwyzej zwrocic do 2 tygodni (ja tak robilem zanim wybralem swojego gryzonia :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Zowie EC2-A - bardzo wygodna pod claw gripa, w krakowie raczej nie ma jak przymierzyc, ale mozesz zamowic sobie jedna sprawdzic jak Ci pasuje i najwyzej zwrocic do 2 tygodni (ja tak robilem zanim wybralem swojego gryzonia :D)

 

wezmę ją pod uwagę

 

Jeśli chodzi o pozostałe myszki to czy ktoś z was je posiada i potrafi powiedzieć czy są wygodne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale on szuka myszki pod clawa, a zadna z tych co wymieniles nie jest pod ten chwyt...

 

Raczej z Zowie EC2-A będziesz zadowolony, znam pare osob co na niej graja w cs przy chwycie clawgrip i bardzo sobie chwala. Mam też kumpla co leci na Zowie FK1 i chwycie clawgrip w CS też się nadaje (tylko jest większa od ec2-a i znacznie wieksza od recona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recona używam ok. 2 lat i jednak jest dla mnie za mała... no i niestety nie wygodna.

 

Ciężko jest kupić mysz, jeśli się jej wcześniej nie miało w dłoni.

 

Z zowie ciągle zastanawiam się nad FK1 i EC2-A. EC2-A ma fajnie wyprofilowany prawy bok myszki, FK1 natomiast więcej osób poleca wśród znajomych. Jedyny mankament z myszami zowie to scroll niskiej jakości. A jak jest z jakością ?

zastanawiam się jak mionix avior 7000 sprawuje się w dłoni, ktoś posiada ?

 

Swoją drogą ciekawe czy w komputroniku jest możliwość przetestowania myszy. Orientuje się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te scrolle sa po prostu średnie, ale to nie jest coś nad czym się człowiek zastanawia podczas gry, bo on działa tak jak tego oczekujemy. Na zowie ec1-a normalnie się go używa (ja mam skok pod scrolla) chociaż czasami postać mi skacze bez pokręcenia fizycznie gałką, aczkolwiek jest to na tyle rzadkie, że prawie wgl sie nie zdarza, ani razu podczas stresowej sytuacji. W zasadzie to nie przypominam sobie innych myszek pod clawgripa stosowanych przez proplayerów - korzystają w zdecydowanej większości z Zowie.

 

Ja bym na twoim miejscu zdecydował się na FK1, najwyżej zwrócisz jak Ci bedzie nie pasowała, ale raczej wszystkie twoje kryteria zaspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recona używam ok. 2 lat i jednak jest dla mnie za mała... no i niestety nie wygodna.

 

Ciężko jest kupić mysz, jeśli się jej wcześniej nie miało w dłoni.

 

Z zowie ciągle zastanawiam się nad FK1 i EC2-A. EC2-A ma fajnie wyprofilowany prawy bok myszki, FK1 natomiast więcej osób poleca wśród znajomych. Jedyny mankament z myszami zowie to scroll niskiej jakości. A jak jest z jakością ?

zastanawiam się jak mionix avior 7000 sprawuje się w dłoni, ktoś posiada ?

 

Swoją drogą ciekawe czy w komputroniku jest możliwość przetestowania myszy. Orientuje się ktoś?

 

Ja posiadam mionixa. Mysz ogółem rewelacja. Jedynie ślizgacze są dosyć miękkie. Poza tym, jeśli chodzi o kształt to jest bardzo płaska no i symetryczna. Dla mnie to była kwestia przyzwyczajenia, teraz jest świetnie. Jeśli chodzi o jakość wykonania, to uważam że inne myszki nie mają startu. Testowałem przed zakupem Rivala, DA Chroma, CM Storm Mizar, coś tam jeszcze było, ale żadna z nich nie była tak wykonana jak mionix.

 

Do zowie nie porównam, nie używałem żadnego Zowie do tej pory, nawet nie testowałem. Dosyć trudno to dopaść, jedynie wysyłkowo, ze znajomych nikt nie posiada, więc nie było jak stestować. Mionixa też trudno dopaśc, ale zaryzykowałem na podstawie zagranicznych opinii i nie żałuje(przynjamniej na razie :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale on szuka myszki pod clawa, a zadna z tych co wymieniles nie jest pod ten chwyt...

 

Raczej z Zowie EC2-A będziesz zadowolony, znam pare osob co na niej graja w cs przy chwycie clawgrip i bardzo sobie chwala. Mam też kumpla co leci na Zowie FK1 i chwycie clawgrip w CS też się nadaje (tylko jest większa od ec2-a i znacznie wieksza od recona

tak, masz rację, ale pod Clawa może się nadać Dream machines DM1 PRO(lepsza od zowie, tańsza od mionixa)

http://dreammachines.pl/pro_mouse.php - sklepo i opis

350x700px-LL-a95ba886_DM1-DM2-11.jpeg

DM1-DM2-10x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...