Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bizen

Problem ze stworzeniem sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dzisiaj kupiłem nowy router TD-W8951ND, ponieważ był mi potrzebny ( tak mi się wydaje ) do połączenia repeatera (TL-WA859RE) wraz z modemem (EPC3928S). Problem mam taki ( póki co bez podłączenia Repeatera) że przy podłączeniu modemu do routera na PC ( który jest podłączony kablem ) mam internet ale nie mogę się podłączyć do routera, a na Laptopie ( Wi-Fi) nie mam internetu ( problem niby "Serwer DNS nie odpowiada" ) ale za to mogę się podłączyć do routera. Dodam ze na Telefonie mam internet ( Wi Fi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci router tp-linka z wbudowanym modemem adsl ?

I co stoi na przeszkodzie, aby połączyć bezpośrednio modem Cisco z repeaterem ?

Co chcesz osiągnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dzisiaj kupiłem nowy router TD-W8951ND, ponieważ był mi potrzebny ( tak mi się wydaje ) do połączenia repeatera (TL-WA859RE) wraz z modemem (EPC3928S). Problem mam taki ( póki co bez podłączenia Repeatera) że przy podłączeniu modemu do routera na PC ( który jest podłączony kablem ) mam internet ale nie mogę się podłączyć do routera, a na Laptopie ( Wi-Fi) nie mam internetu ( problem niby "Serwer DNS nie odpowiada" ) ale za to mogę się podłączyć do routera. Dodam ze na Telefonie mam internet ( Wi Fi )

Sprawdziłem specyfikację twojego nowego routera (TD-W8951ND)i nie posiada on portu WAN RJ-45 więc szczerze powiedziawszy niepotrzebnie go kupiłeś bo nic z nim nie zrobisz przy twojej konfiguracji internetu (internet z modemu kablowego). Ten router internet bierze tylko z gniazdka telefonicznego. Jeżeli możesz to go zwróć do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...