Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Siwolong

Książka do HTML, CSS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem że pisanie "która książka jest lepsza" jest złe, lepiej jest pisać kod niż kłócić się, ale po przeszukaniu sieci znalazłem dwie książki, ale nie mogę się zdecydować którą kupić:

1) HTML i CSS. Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW - Jon Duckett

2) Projektowanie stron internetowych. Przewodnik dla początkujących webmasterów po HTML5, CSS3 i grafice. Wydanie IV - Jennifer Niederst Robbins

Prosił bym was o pomoc w wybraniu która książka jest lepsza, jeśli przeczytaliście inne książki, napiszcie. Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiem że pisanie "która książka jest lepsza" jest złe, lepiej jest pisać kod niż kłócić się, ale po przeszukaniu sieci znalazłem dwie książki, ale nie mogę się zdecydować którą kupić:

1) HTML i CSS. Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW - Jon Duckett

2) Projektowanie stron internetowych. Przewodnik dla początkujących webmasterów po HTML5, CSS3 i grafice. Wydanie IV - Jennifer Niederst Robbins

Prosił bym was o pomoc w wybraniu która książka jest lepsza, jeśli przeczytaliście inne książki, napiszcie. Dzięki z góry.

Jeśli lubisz wydania papierowe, zamiast tutków w necie to weź pozycję nr2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przepisywaniu z książki stracisz tyle czasu że niczego się nie nauczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTML5 jest tak zmienny że ostatnio praktycznie co tydzień coś nowego się w nim pojawia albo zmienia. Książki najlepiej, jesli masz możliwość, wypożyczyć. Ja osobiście bardzo lubiłem Zeldmana i Meyera. Jak chcesz coś online to sobie poczytaj darmowe Addy Osmani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będziesz musiał w końcu zajrzeć do komputera. Dla mnie osobiście wygodniejsze są kursy video niż książki ( chociaż dużo zależy od gustu danej osoby). Tu masz kurs z podstawami dla html i css

http://strefakursow.pl/kursy/web_design/kurs_xhtml_css.html

A tutaj cięci psd:

http://strefakursow.pl/kursy/web_design/ciecie_psd_i_kodowanie_do_html_css.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie konkretniej błędy? Czasami tam zaglądam żeby na szybko coś doczytać (jak dla mnie czytelność jest na plus), ale szczegułów i tak szuka się np. na MDN i oczywiście Stackoverflow ;)

Ja się hateemeli i ceesesów uczyłem z KursHTML i kodcss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...