Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MichasSR

[Zamknięty]Kierownica Logitech G27 PS3 PC Idealna Gwarancja 23 Miesiące

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj mam do sprzedania kierownicę Logitech G27, kierownica mało używana, sprawna w 100% wszystko działa jak należy, nie posiada żadnych luzów ani uszkodzeń. Stan wizualny bardzo dobry + wręcz idealny co widać na powyższych zdjęciach.

Kierownica posiada gwarancję do 2018.01.13 czyli jeszcze 1 rok i 11 miesięcy.

Kąt obrotu wynosi 900 stopni(Możliwość zmiany kątu obrotu kierownicy 200-900). Posiada również siłowe sprzężenie zwrotne (force feedback). Jest ona kompatybilna z PS3 i PC. Na kierownicy grałem głownie w Euro Truck Simulator 2 i mogę polecić z czystym sumieniem że gra się rewelacyjnie. Sprzedaję ją ponieważ przesiadam się na logitech G29 (Możliwa również wymiana z moją dopłatą)

 

W skład zestawu wchodzi:

- Kierownica Logitech G27

- Lewarek zmiany biegów

- Pedały

- Zasilacz

-Karton z sterownikami i fakturą

 

Powyższe zdjęcia przedstawiają sprzedawaną kierownicę

W razie pytań, proszę o kontakt tel: 510-961-169

Zapraszam serdecznie do kupna.

100% pozytywnych komentarzy!

 

Kierownica została wystawiona również na allegro link: http://allegro.pl/kierownica-logitech-g27-ps3-pc-idealna-gwarancja-i5979947753.html

 

 

Zapraszam równieżna moją druga aukcję na allegro na której sprzedaje Stojak LOGITECH G25/G27/G29 Wheel Stand Pro Deluxe

link:http://allegro.pl/show_item.php?item=5979961853

 

Było tutaj. Powielanie tematów jest zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak, ktoś nie chce przepłacać za pośrednika, to niech poszuka gdzie indziej kierownicy z taką gwarancją bo MichasSR niczym handlarz Mirek robi tutaj tylko za dodatkową prowizję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na kierownicy grałem głownie w Euro Truck Simulator 2 i mogę polecić z czystym sumieniem że gra się rewelacyjnie. Sprzedaję ją ponieważ przesiadam się na logitech G29 (Możliwa również wymiana z moją dopłatą)
Dlaczego kłamiesz? W nic na niej nie grałeś, tylko kupiłeś taniej, sprzedajesz drożej; na nic się nie przesiadasz, tylko zarabiasz na handlu, tak jak na tej DFGT co wczoraj poszła za 450.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...