Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lordzz

Nowy zasilacz modularny Thermaltake Smart M650W 80+

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym moderatora o powstrzymanie się z usuwaniem tego tematu (link do zdjęcia z kartką jest na dole ogłoszenia i wcześniej też tam był). Nieważne.

 

Na sprzedaż nowy, modularny zasilacz Thermaltake Smart M650W 80+. Wyjęty z pudełka tylko w celu zrobienia zdjęć i sprawdzenia czy jest kompletny. Nigdy nie podłączany.

 

Kupiłem go niepotrzebnie, bo myślałem, że mój obecny odmówił posłuszeństwa. Winny okazał się jednak system (błąd Kernel Power - wystarczyło wyłączyć szybkie uruchamianie).

 

Gwarancja do połowy lutego 2017 (w sklepie agito.pl).

 

W zestawie oczywiście cały komplet producenta tj.

- zasilacz Thermaltake Smart M650W

- zestaw kabli modularnych wraz z pokrowcem

- kabel zasilający

- instrukcja

- dowód zakupu

- oryginalne pudełko

 

Cena: 240 zł

 

Odbiór osobisty możliwy w Rybniku.

 

Koszty wysyłki (gwarantuję nadanie w ciągu 24 godzin od zakupu):

- 15 zł (paczka pocztowa)

- 11 zł (paczkomaty Inpost)

 

Istnieje możliwość sprzedaży przez allegro (już 365 pozytywnych komentarzy).

 

Link do ogłoszenia na OLX

 

b98cceeeabfe3.jpg

 

e0eb703d25dbc.jpg

 

5d06ff5270ad2.jpg

 

Link do zdjęcia z kartką z nickiem

 

@Edit

Data już dodana. Dzięki za przypomnienie.

 

@meo_pl

Masz pretensje, bo nie zgodziłem się na 200 zł? Na pierwsze pytanie odpowiedziałem, na drugie już nie. Nie trudno się domyślić, że nie zgadzam się na taką propozycję. Skoro nie jest nowy to dlaczego chcesz go kupić? Wiesz co to znaczy wymiana gwarancyjna? Pudełko było zafoliowane (mój błąd, że je otworzyłem, aby zrobić zdjęcia) i nie ma żadnych śladów użytkowania. Brak słów. Mam też dodatkowe zdjęcia, potwierdzające fakt, że jest nowy:

 

http://zapodaj.net/images/c61c8a52dad6c.jpg

http://zapodaj.net/images/988125b991d44.jpg

 

Mam dla Ciebie inną ofertę, stosowną do Twojego budżetu. Za 180 zł mogę sprzedać podobny zasilacz, z tym że używany o mocy 530W, a ten sobie zostawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosiłbym moderatora o powstrzymanie się z usuwaniem tego tematu (link do zdjęcia z kartką jest na dole ogłoszenia i wcześniej też tam był).

 

Ale niema tam daty

 

1. Oferty muszą zawierać zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.pclab.pl oraz aktualną datę, za wyjątkiem sytuacji, kiedy przedmiot jest wystawiony w serwisie aukcyjnym allegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lordzz tak na marginesie pisałem do Ciebie człowieku 2 razy nie byłeś ani łaskaw odpisać. Zasilacz nie jest nowy skoro jest używany wynika to z gwarancji więc też nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie polecam z takim podejściem. Regulamin się czyta więc dobrze że admini usuwają takie ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...