Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gonzol

Kamera IP - wideo niania

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje kupić wideo nianię do obserwowania dziecka i szukam odpowiedniego sprzętu. Ponieważ są takie nianie na zasadzie zestawu kamera+odbiornik jak i pełno jest np. kamer IP

teraz moje pytanie. czy wszystkie kamery IP muszą mieć internet? czy może sa takie które mogę albo podłączyć do internetu albo np. jak go całkowicie nie ma to będzie można ją sparować z telefonem (tak jak to w przypadku wideo niani standardowej gdzie ona nie potrzebuje internetu tylko tak jak by tworzy sobie sama połączenie z dedykowanym odbiornikiem)

Lepsza dla nie by była sama kamera IP i możliwość podglądu na telefonie, tablecie itd. tyle że z dzieciakiem pojadę do dziadków gdzie oni nie mają calkiem internetu to taka kamera była by bezużyteczna.

no chyba, że sa kamery które mogę połączyć z telefonem w przypadku braku internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera IP nie potrzebuje internetu. Wystarczy jej dowolna siec. Nie wiem jednak, czy takie kamery sa w stanie tworzyc wlasne hotspoty wiec moze sie okazac, ze do dziadkow bedziesz musial jezdzic z wlasnym routerem, ktory bedzie jedynie podpiety do pradu (i ewentualnie kablem do kamerki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mi chodziło o hotspot mając na myśli internet ;p (nie wiedziałem jak to nazwać)

A spotkal się ktoś z takim rozwiązaniem w kamerach? czy hotspot to właściwa nazwa po której powinienem szukać kamery kiedy bym chciał aby kamera stworzyła własną sieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...