Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fuspepro

Który wybrać? Dla kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja mama zamierza kupić nowy telefon. Używała go głównie do robienia zdjęć i dzwonienia. Kupuje u operatora więc wybór jest niezbyt duży:

-sony m4 aqua

-lg g4c

-huawei p8 lite

-htc desire 620

Jej poprzedni telefon to samsung galaxy s3, który już się ścina więc pora zmienić na nowy. Chodzi o to żeby po jakimś czasie żaden z nich nie zamulał. Ja osobiście myślę nad m4 aqua. co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie praktycznie każdy telefon zacznie mulić. Jeśli jest na nim dużo syfu to powolne działanie to raczej coś "normalnego", w takim przypadku pomoże przywrócenie do fabrycznych (trzeba pamiętać o kopii zapasowej).

 

Sam stałem przed kupnem i rozważałem tego Sonego i HTC, o Sonym naczytałem się wielu negatywnych opinii - słaby aparat, po jakimś czasie głośnik trzeszczy, sam steruje głośnością, przez to go odrzuciłem.

 

Osobiście gdybym miał wybierać to z tej 4 prawdopodobnie nie wziąłbym żadnego..

Wolałbym wziąć pakiet bez tel i kupić sobie coś typu Z2/Z3 czy Xiaomi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U operatora najbardziej opłaca się kupić P8 lite, wg mnie jest lepszy od M4, a przy okazji każdy operator oferuje go w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podanych zdecydowanie P8lite który nie jest jakimś specjalnie mocnym urządzeniem ale i tak lekko pokona kiepską konkurencję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z wyżej podanych modeli to P8 Lite prezentuje się najlepiej,może nie powala na kolana jeżeli chodzi o parametry,natomiast jakość wykonania,obudowa jest bardzo solidna i do tego ładny,nowoczesny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...