Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

platyniak18

Zmiana Lumi 735 na Huawei P8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru tygodni myślę nad zmianą WP na androida, obecnie posiadam L735 i chciałbym się dowiedzieć czy Waszym zdaniem warto ją zmieniać na Huawei'a P8? Lub inny telefon z andkiem w podobnej cenie? (ok 1500zł)

 

Głownie zależy mi na większym ekranie, jakości wykonania ( dlatego myślę też nad a5 2016)

 

I jak wychodzi porównanie aparatów w ww telefonach względem L735? Będzie to zmiana na plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma lumie 920. Czasem jak patrzy na to, do jakich aplikacji mam dostęp w sklepie play to mu się żal robi. Na Windows store piszczy pustkowiem jak on to mówi więc zamiana Windows phone na androida na pewno będzie korzystna. Co do telefonu zależy czy nowki czy używki? Brat kupił 3-miesiecznego Galaxy S6 za 1600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na przykład mam Lumię oraz jestem zadowolona. Aplikacji mi nie potrzeba a telefon się nie zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mi synek nie zbił wyświetlacza w L735, to bym jej nie zmienił na nic innego. To jest bardzo dobry telefon.

 

Zależy czego szukasz - wspomniana powyżej przewaga Androida na WP w kwestii aplikacji jest niezaprzeczalna, co gorsza - pogłębia się.

 

Z drugiej strony WP jest systemem bardziej telefonowym, niż Android, IMHO. Jest dobrze przemyślany, spójny i wydajny. Dodatkowo, sama L735, to klasa sama w sobie. Aparat, mimo swoich 6,7MP robi dużo lepsze zdjęcia niż mój obecny BLU Win HD LTE, czy jakikolwiek inny Andkowy 8-MPikselowy ze średniej jakości optyką. Dodatkowo - soft, jak Lumia Camera, Here+ i masa innych bzdetów od MS robi różnicę.

 

Ja po przesiadce z Andka na WP nie mam ochoty zmieniać. Z drugiej strony an WP aplikacje - mało tego, że mało, to jeszcze fatalnej jakości.

 

Jak masz kasę, to zmień, ale zostawiłbym na jakiś czas na twoim miejscu jeszcze L735. Ja miałem kilka razy tak, zę wróciłem do starego telefonu, bo nowy był gorszy IMHO (ostatnio E63, którego używałem z przerwami 5 lat vs LG P500/ZTE Blade/SXU/SXSP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też w pewnym sensie kwestia przyzwyczajenia do danego modelu czy samego systemu operacyjnego. Ostatnio Win 8.1 i tym bardziej Win10 w Lumii 950Xl robią naprawdę bardzo dobre wrażenie,nie ma się co obawiać w kwestii zacinania,z tym ze zamiast modeli 735 polecam Lumie 930.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. No właśnie, gdyby nie to że coraz bardziej doskwiera mi ubogość sklepu na wp to pewnie bym nawet nie myślał o zmianie telefonu i został z L735 do momentu aż by się ze starości rozleciała :)

 

Jak w tej chwili wygląda płynność działania androida po dłuższym czasie użytkowania? Ostatnim moim telefonem z andkiem był Samsung Galaxy mini 2, który po jakimś czasie mocno zwolnił, ale to był typowy budżetowiec, a jak to wygląda w wydajniejszych modelach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1500zł dostaniesz wiele świetnych modeli, w których płynność i szybkość działania będzie nawet lepsza od windowsa (zwłaszca w10, który jak na razie odstaje szybkością). W tej cenie bez problemu dostaniesz świetnego Honora 7 i Huawei P8. Ponadto możesz kupić Samsunga Galaxy S5, który ma świetny zestaw cech. Na upartego znajdziesz też chociażby LG G4, który ma świetny ekran i genialny aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o nexusie 5x? Z tego co widzę to również można go kupić w okolicach 1500zł.

 

I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie huaweia P8, wyczytałem że huawei na p8 daje 36 miesięcy gwarancji, przeglądałem allegro i w większości aukcji gwarancja to 24 miesiące jak np tutaj http://allegro.pl/szary-huawei-p8-gra-lo9-gratis-lublin-wys24h-i5982884826.html sadząc po komentarzach to sprzedawca jest ok, tylko jak jest z tą gwarancją? Gdzie jest haczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się kupić P8, znalazłem fajną ofertę tylko że telefon pochodzi z orange z przedłużenia umowy, sprzedający nie otwierał pudełka,i nie uruchamiał telefonu i nie jest w 100% pewny cze telefon ma simlocka.

 

Ma ktoś P8 z orange, i może napisać czy telefon ma simlocka? Cena jest atrakcyjna bo równe 1000zł. Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz za tę cenę. Jeśli będzie simlock, to w salonie go zdejmą za kilkadziesiąt złotych bez utraty gwarancji. A nawet jak dopłacisz np. 50zł to dalej masz bardzo dobrą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1500zl kupisz LG G4 a nawet chyba Note 4 jak dla mnie mega dobre opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1500zl kupisz LG G4 a nawet chyba Note 4 jak dla mnie mega dobre opcje

Już kupiłem to P8 z przedłużenia umowy, czekam na przesyłkę.

 

A tak z ciekawości, gdzie można w tej cenie wyrwać G4 albo Note'a z zaufanego sklepu? Chyba że miałeś na myśli używki to ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...