Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

suprafull

karta po naprawie drobny problem z wentylatorem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odzyskałem dziś swoją r9 290 która była w serwisie od ponad miesiąca zrzucając taktowania temp 95 stopni teraz jak ręką odjął w stresie max 75 stopni przy 50% went. ylko zasilacz glosny mam to zagłuszaale do sedna. Zaczęło mi coś tak chraboczeć jak jest takie słowo wogóle myślałem ze do dysk twardy no ale nie,okazało sie że właśnie karta, a dokładnie jeden z wentylatorów wydaje takie odgłosy nw co oni mu zrobili na gwarancji ale raz wydaje dźwięki a raz nie. Troche to irtuje, wyrobi sie czy to problem który sie nasili ? jakieś rozwiązanie przeczyścić przedmuchać czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy odesłali ci twoją kartę. Bo przeważnie odsyłają inną zreperowaną. Jak zaradzić? Spróbuj nasmarować wentylator(są poradniki w google) jak nie pomoże to, albo wymiana na własną rękę, albo serwis. Ale serwis to samo zło. Znam wiele przypadków gdzie ludzie wysyłali po 3 razy karty i dalej dostawali egzemplarze z usterkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdziłem zaraz to zrobię. z tymi serwisami same problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...