Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hajmon

CISCO EPC3928 (od Vectry) + TP Link WR841N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zmieniłam internet na Vectrę 100mb i dali mi ich wynalazek modemorouter CISCO EPC3928, który ma wszytko poblokowane, jedyne co mogę sam zmienić to przestawić go na tryb brigde. Wifi w tym czymś łączy mi sie z laptopami, telefonami, ale nie z telewizorem. Tv raz go wykrywa, raz nie, a jak już się cudem połączy to zaraz rozłącza połączenie. Posiadam router, który miałem wcześniej - TP Link WR841N - Tv, laptopy, i wszystko inne działało bez problemu. Czy da radę podłączyć tp linka pod Cisco i przez niego udostępniać wifi do innych urządzeń? Proszę o pomoc, z góry dzięki. Pozdrawiam, czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestaw Cisco w tryb Bridge (będzie działać jak zwykły modem kablowy) i podłącz swój własny router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestaw Cisco w tryb Bridge (będzie działać jak zwykły modem kablowy) i podłącz swój własny router.

Połączyc kablem rj45 tylko przez port WAN tp linka czy normalny? cisco nie ma portu wan wogole.

 

I jak z kwestią wifi, na CISCO mam opcje(przycisk) On/OFF wireless , to to mam wyłączyć czy zostawić żeby wszystko było ok po wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portem wan z routera to portu 1 w modemie, Wifi wyłącz w cisco używać z Wifi w TPlinku.

 

Problem jest tylko taki że TPLink nie obsłuży pełni łącza i obetnie go, zalecał bym wymianę routera na model z obsługą 10/100/1000 Mbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portem wan z routera to portu 1 w modemie, Wifi wyłącz w cisco używać z Wifi w TPlinku.

 

Problem jest tylko taki że TPLink nie obsłuży pełni łącza i obetnie go, zalecał bym wymianę routera na model z obsługą 10/100/1000 Mbps

TP Link obetnie neta po wifi tylko? jak tak to nie ma problemu, a kiedyś wymienie na coś lepszego, dzięki za pomoc.

 

Edit.

Jeszcze jedno: podpiąłem tp linka. I teraz kabel rj45 z cisco <-> komputer przełączyć na tp link <-> komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo mam pytanko.

Czy można połączyc router TPlinka WR740n w trybie WDS przez WIFI z Routerem Cisco EPC3928, który pracuje jako BRIDGE?

W tej chwili mam Tplinka podłączonego skrętką z Cisco, a chcę go przenieść w inne miejsce. Próbowałem ale nie idzie.

Czyżby był potrzebny w tym wypadku WISP ? Czyli zmiana routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...