Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuickPete

iPhone 6 czy LG g4

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem telefonu. Zależy mi na tym żeby telefon szybko i sprawnie działał. Równie ważny jest bardzo dobry aparat. W gry nie zamierzam grać. Zastanawiam się nad iphone 6 16 gb albo LG G4. Co byście mogli mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał G4 właśnie ze względu na aparat. iPhone byłyby lepszy do gier, ale na tym przecież nie zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na tym żeby telefon szybko i sprawnie działał.

 

iPhone!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G4 też świetnie działa, do internetu jest nawet lepszy, bo ma większy ekran i więcej RAMu. Ogólnie G4 w niczym nie ustępuje ip6, no może poza metalową obudową i fejmem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone!!

 

iP6 jakimś demonem prędkości nie jest - potrafi przyciąć tu i ówdzie. A jak we wrześniu wyjdzie iP7, to iOS10 pewnie jeszcze szósteczkę zmuli dodatkowo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A LG G4 to jest cholerny demon prędkości, zapierdziela jak dziki!!! Polecam z całego serca!!! Android najszybszym systemem!!! A tak na poważnie -

to samo galaxy s6

xperia z5 compact to samo

aż się serce kraja... nawet mój HTC 8s tak nie zacina... a wy tu jeszcze do iPhone porównujecie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G4 też świetnie działa, do internetu jest nawet lepszy, bo ma większy ekran i więcej RAMu. Ogólnie G4 w niczym nie ustępuje ip6, no może poza metalową obudową i fejmem :P

Że co proszę ?

Oczywiscie ze wybierac Ajfona. Nigdy nie uzywałem zadnego ale jestem wlascicielem G4 i nie chce mi sie wierzyc zeby I6 był równie dziadowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam LG G4 od 4 miesięcy, telefon dla mnie jest idealny jednak ma wady:

*bateria to kpina, wytrzymuje jeden dzień, przekonałem się o tym jak mi to przeszkadza gdy poszedłem w góry na dwa dni i nie zabrałem ze sobą ładowarki, na dzień kolejny nie miałem czym robić zdjęć, bo telefon był na ekstremalnym oszczędzaniu energii z 3% baterii;

*przykro mi to mówić, ale na początku telefon działał bardzo płynnie, w międzyczasie aktualizowałem go dwa razy i po pełnej aktualizacji czyściłem do zera telefon, jednak ostatnia aktualizacja to kpina, miała poprawić działanie telefonu na baterii, a nie poprawiła nic i do tego cały telefon działa zauważalnie wolniej, przykładowo: zamykając aplikacje na pulpicie ikonki pojawiają się z opóźnieniem.

iPhone 6 również miałem i gdybym miał wybrać między tymi dwoma telefonami to na pewno wybrałbym G4. Dlaczego? Sam kształt obudowy jest lepiej wyczuwalny w ręce, nie rozumie mody na płaskie tylne panele, nie jest to praktyczne i źle telefon leży w dłoni, LG leży jakby był pod dłoń specjalnie dopasowany. Aparat w LG to faktycznie MIAZGA, bardzo dobre zdjęcia robi, według mnie są lepsze niż w zachwalanym S6, a na pewno lepsze od tych z iPhone.

Bardzo również podoba mi się dźwięk w LG na słuchawkach, do tej pory LG zaskakiwało mnie na tym polu negatywnie, jednak model G4 pokazał, że audio nie jest już ich słabą stroną, muzyki słucha się przyjemnie.

Tak wiec drogi kolego polecam Ci całym sercem G4 i tylko ze skórzaną klapką - wtedy feeling jest nieziemski :)

PS. jeśli przecieki są prawdziwe to g5, będzie podobne do iPhona, może poczekasz by mieć połączenie obu telefonów? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A LG G4 to jest cholerny demon prędkości, zapierdziela jak dziki!!! Polecam z całego serca!!! Android najszybszym systemem!!! A tak na poważnie -

to samo galaxy s6

xperia z5 compact to samo

aż się serce kraja... nawet mój HTC 8s tak nie zacina... a wy tu jeszcze do iPhone porównujecie to.

 

 

Taaaaa, a w iP6 przycinki się nie zdarzają, nieeeeeeee. A jak zapchałem pamięć wewnętrzną, to mi się na wysyłaniu MMSów nie zawieszał wcale :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze podwojne przyciszenie ktore wywoluje zdjecie

swietna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A LG G4 to jest cholerny demon prędkości, zapierdziela jak dziki!!! Polecam z całego serca!!! Android najszybszym systemem!!! A tak na poważnie -

to samo galaxy s6

xperia z5 compact to samo

aż się serce kraja... nawet mój HTC 8s tak nie zacina... a wy tu jeszcze do iPhone porównujecie to.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0_77DA0HYLE

 

 

Też tak mogę. Jak chcesz to mam własne tego typu filmiki, jak z zablokowanego ekranu np. nie dało się włączyć aparatu przez kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...