Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vanaadis

Problem z wyświetlaniem obrazu na monitorze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, że gdy uruchamiam komputer, obraz na monitorze się nie wyświetla i pisze "check signal cable". Ten problem wziął się kilka dni temu znikąd, nie robiłem z komputerem ani monitorem nic, użytkowałem go normalnie jak zawsze. Używam adaptera DVI-HDMI. Dodam, że jak próbuję go włączyć, to za którymś razem uruchamia się normalnie i działa jak powinien, ale takie próby zajmują czasem 5 min a czasem 20. Jest to denerwujący problem, nie mam pojęcia co zrobić z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. W moim przypadku awarii uległ monitor. Z czasem było coraz gorzej aż w końcu nie mogłem go już włączyć.

 

Monitor możesz wyrzucić na śmieci albo naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączam laptopa do monitora, to normalnie wyświetla mi obraz bez problemów. Ale i tak zamierzam kupić nowy monitor, tylko chcę się upewnić, czy to nie może wina karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. W moim przypadku awarii uległ monitor. Z czasem było coraz gorzej aż w końcu nie mogłem go już włączyć.

 

Monitor możesz wyrzucić na śmieci albo naprawić.

Tobie już dziękujemy.

 

Autorze, podaj pełną specyfikację komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój PC: Karta graficzna ASUS r9 270X DCUII, A8-6600k, zasilacz silentiumpc vero l1 500W, płyta gigabyte fm2a88xm-ds2, monitor SAMSUNG SyncMaster 943 Sn 19".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój procesor posiada zintegrowany układ graficzny a płyta ma wyjście obrazu. Wyjmij kartę graficzną, wepnij przewód sygnałowy do wyjścia obrazu na płycie, zresetuj BIOS i sprawdź czy monitor poprawnie wyświetla obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adapter VGA-HDMI? Jeśli to była zwykła przejściówka to nie miało prawa zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...