Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miodas007

Dysk zew. 2.5 cal - wykorzystanie z USB - a NAS

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym za jednym zamachem pogodzić kilka moich potrzeb:

* potrzebny mi dysk przenośny, który będzie tak naprawdę przenoszony żadko ale będzie - chcę 2.5 cala

* na codzień chcę aby był przez USB podłączony do TV

* chciałbym mieć jakiś dysk sieciowy

 

Dodam, że chcę mieć koniecznie podłączony TV z dyskiem przez USB (przez DLNa nie wszystko działa jak bym sobie zamażył :) )

 

No i teraz jak to zrobić? W sumie pytanie sprowadza się głównie do tego czy istnieje jakaś obudowa typu NAS, gdzie wsadze ten dysk 2.5 cala, ale nadal będę mógł wykorzystać port USB żeby go podłączyć do TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym za jednym zamachem pogodzić kilka moich potrzeb:

* potrzebny mi dysk przenośny, który będzie tak naprawdę przenoszony żadko ale będzie - chcę 2.5 cala

* na codzień chcę aby był przez USB podłączony do TV

* chciałbym mieć jakiś dysk sieciowy

 

Dodam, że chcę mieć koniecznie podłączony TV z dyskiem przez USB (przez DLNa nie wszystko działa jak bym sobie zamażył :) )

 

No i teraz jak to zrobić? W sumie pytanie sprowadza się głównie do tego czy istnieje jakaś obudowa typu NAS, gdzie wsadze ten dysk 2.5 cala, ale nadal będę mógł wykorzystać port USB żeby go podłączyć do TV ?

 

 

A co sądzicie na temat PQI Air Bank ? Możę to by spełniało moje wymagania? Normalnie z PC-eta jest dostep do tego dysku wpiątek w LAN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie troche drogi, jak na 1TB. fajnie jakby mial też gigabitowa sieciowke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...