Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

edgar11

Nowy zasilacz a stara obudowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam obudowę Cooler Master Elite 250 ATX MIDI (link tutaj: http://www.morele.net/obudowa-cooler-master-elite-250-rc-250c-kkn1-578069/)

W obudowie mam płytę gł. GA-H81M-S2PV. I teraz chciałbym kupić nowy zasilacz. Myślę o:

1. Chieftec iArena Series AC 230V 500W Bulk

2. Antec VP 500 - 500W

3. Chieftec GPS-500A8 (80+) 500W

4. SilentiumPC Vero L1 500W v2

 

Mam również kartę graficzną GTX 650Ti. Ale będzie lepsza.

Mam w związku z tym pytanie . Chcę zamówić ten zasilacz w sklepie internetowym. CZy będzie pasował do tej obudowy? Da się go bez problemu zamontować czy konieczne będą jakieś poważniejsze zabiegi? Proszę o poradę bo nie chcę potem odsyłać tego zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najzwyklejsza buda ATX na świecie. Każdy z tych zasilaczy fizycznie się zmieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zasilaczem nie będzie problemu. Tylko pamiętaj, że jakaś bardzo długa karta do niej nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zasilaczem nie będzie problemu. Tylko pamiętaj, że jakaś bardzo długa karta do niej nie wejdzie.

 

Ale to nie przez ten zasilacz? Bo zasilacze chyba są podobnej wielkości?

Czyli nie powinno być jakiś problemów z wierceniem nowych otworów czy coś w tym stylu? Raczej wszystko powinno być spasowane jeżeli chodzi o obudowę i zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy generalnie będzie problem z podłączeniem któregoś z powyższych zasilaczy z płytą GA-H81M-S2PV ??

Będzie to współpracowało bezproblemowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...