Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

penryn88

RAM 1600 do 1333MHz obsługiwanego?

Rekomendowane odpowiedzi

Hi, w laptopie Lenovo Z570 są włożone obecnie pamięci 6 GB (2 + 4 GB) 667MHz DDR3 - 1.5V. Wg specyfikacji producenta laptop obłsuguje max. 1333 MHz pamięci. Teraz jest pytanie, czy kupując te pamięci ram czy bez problemu lapek zwolni je z 1600 mhz do 1333 mhz? czy zasilanie 1.35V względem standardowego 1.5V będzie jakimś problemem? Nie wiem czy w ciemno mogę kupić te pamięci i montować? czy lepiej kupić 1333mhz i 1.5V i nie ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymaga 1.5V to takie mają być a jak kupisz te na 1600 to i tak obetnie taktowanie do 1333.

Moja rada jest taka nie kupuj Kingstona, inny producent tak ale nie Kingston.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymaga 1.5V to takie mają być a jak kupisz te na 1600 to i tak obetnie taktowanie do 1333.

Moja rada jest taka nie kupuj Kingstona, inny producent tak ale nie Kingston.

Aha, myślałem że jak obsługuje obecnie 1.5 V to mogą być słabsze 1.35V ale nie mocniejsze np. 1.6V.

Czemu nie Kingstony? chodziło mi o model Hyper X kingstona 2x4GB DDR3 SO-DIMM 1600MHz / CL9 - aż tak średnie są te pamięci Kingstona?

hx_impact_detail.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w swoim PC kości RAM Kingstona HyperX Blu i nie narzekam na nie, więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...