Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arczowsky

Seagate Backup Plus Slim 1TB

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż dysk jak w tytule, w pełni sprawny, używany sporadycznie do przechowywania kopii filmów.

Dysk zakupiony 28.09.2015 - dodaję kopię faktury oraz paragonu.

Dla chętnych robię testy z każdego programu jaki sobie zażyczą.

 

Cena 150zł + KW do uzgodnienia.

 

Możliwy odbiór osobisty w Sosnowcu.

Możliwe allegro - wtedy doliczam koszty prowizji.

Zainteresowanych zapraszam na PW :)

 

post-35891-145535882353_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trailer bieda, chwalą się rzeczami które powinny być zrobione parę lat temu. Podtrzymuję, nie dam im zarobić pierwszy raz od 15 lat.
    • Dzięki, zaplanuję to sobie jakoś sprytnie, żeby jak najwięcej objechać w 2-3 dni. Katarzyna Niewiadoma wygrała Walońską Strzałę. 😃 W końcu, po 5 latach oczekiwania na kolejne zawodowe zwycięstwo, zmogła rywalki pięknym atakiem na kultowej ściance Mur de Huy. A było co podjeżdżać, bo ten piekielny kawałek od lat pokonuje najlepszych zawodników tej dyscypliny: Długość: 1 300 m Nachylenie: AV: 9,3%, MAX: 26% Przewyższenie: 120 m Wysokość: 240 m Cieszyłem się jak dziecko podczas transmisji, po drugim miejscu we Flandrii, wygrana wisiała w powietrzu.
    • Podobno bardzo dobrze. Nie gorzej niż francuskie. Testy mieli przez prawie cały 2022 rok, dodatkowo pomoc zachodu pewnie doszlifowała projekt. Budowa takiej armatohaubicy jest prostsza niż PzH czy Kraba.   
    • Większość natywnie, dynamicznie czy checkerboard lub FSR 720-1440p renderuje. Okazjonalnie do ~1800p, 4k z świeczką szukać
    • Cześć, zastanawiam się nad słuchawkami. Padły mi słuchawki nauszne AKG K 271 MK II, jedna przestała grać, koszt naprawy praktycznie zbliżony do nowych.  Do czego jeszcze mają służyć? Do wielogodzinnych montaży wideo oraz do słuchania muzyki. Jako, że zraziłem się do AKG (choć dźwiękowo nie można było im nic zarzucić, szukam czegoś innego. Wpadła mi w oko najpierw Audio-Technica ATH-M50x, później widzę niewiele droższy model Audio Technica ATX-M50xBT2, generalnie byłem zawsze na kablu, ale jeśli ten drugi model z BT jest równie dobry co ten wspomniany na początku, to czemu nie. Dźwiękówkę mam ASUS Xonar Essence STX. Proszę Was o poradę. Nie jestem też jakimś audiofilem, szukam czegoś co mi zastąpi AKG i będzie dobre zarówno dźwiękowo jak i komfortowo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...