Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mkill

Modem USB na internet mobilny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie powiem że się na tym w ogóle nie znam, więc dla niektórych to pytanie może byś śmieszne.

 

Potrzebuje modem pod USB na kartę sim (internet mobilny) do którego będę mógł włożyć kartę SIM z każdego państwa na świecie, czy to będzie karta z internetem z Włoch, Francji czy Chin i tak dalej. Do tego jakaś antena, która mogła by maksymalnie zwiększyć zasięg sama z siebie, lub poprzez ustawienie jej w innym miejscy niż laptopa. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modemów obsługujących wszystkie możliwe kombinacje częstotliwości dla danej technologii (3G/lte) w każdym kraju/kontynencie raczej nie ma. Przynajmniej ja nie spotkałem się nigdy z takim urządzeniem. Bardziej robią modele mniej więcej pod całe kontynenty np 3G w modemach w Europie 900/2100 MHz, w Ameryce 850/1900MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według sprzedawcy obsługuje podane przez Ciebie częstotliwości.

Europejskie tak, ale amerykańskich nie. Lecz nie warto na to aż tak zwracać uwagi bo nie ma sprzętu uniwersalnego.

Osobiście jak bym miał kupować nowy modem to też bym wziął ten model ze względu na obsługę LTE i stosunkowo niską cenę. Ale na razie jako awaryjny net służy mi Aero2 więc obsługa LTE nie jest mi obecnie potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój link A takie coś z anteną może służyć do wzmocnienia wifi w laptopie? Gdyby nie włożyć do modemu karty SIM, można takim zestawem wyłapywać wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...