Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bajzel

Problem z pocztą,zmienione hasła - Czy to wirus ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio z moim PC dzieje się coś dziwnego ,zaczęło się od tajemniczych głosów w słuchawkach ( tak jestem normalny ) może to zabrzmi dziwnie ale gadało coś po rusku ,po polsku i po niemiecku niestety nie idzie nic zrozumieć z tego bo jest tak cicho.. wiec olałem sprawę myśląc że sprzęga mi się coś z czymś . Dziś chciałem się zalogować na serwis rapideo niestety próba logowania była nie udana ,wchodząc na pocztę dostałem wiadomość " System pocztowy Wirtualnej Polski wykrył na tym koncie niepożądane działania. " żeby zalogować się na pocztę proszę zmienić hasło (Włam na pocztę ? ) ..po zalogowaniu się 222 wiadomości od mailer daemon ..

 

Pytanie,czy to możliwe żebym miał na pc keylogger'a ? Antywirus jaki posiadam to ESET Smart Security ,skanowałem kilka razy nic nie znalazło .

 

Co o tym myśleć ? Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj > MBAM

Podczas instalacji usuń zaznaczenie z okienka przy "Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware Premium".

Zaznacz wszystko co wykryje, kliknij na Usuń zaznaczone.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem zainstalowałem jak mówiłeś ,znalazło mi 3 zagrożenia o nazwie " OpenCandy " usunęłam to wszystko i jest ok chyba. Jeszcze takie pytanie czym spowodowane są owe głosy w słuchawkach ? W chwili tego pisania słychać coś po niemiecku,raz ciszej raz głośniej . Pierwszy raz się z tym spotykam,czy to możliwe żeby słuchawki Razer Kraken Pro sprzęgały się z czymś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...